Україна – п’ята у чоловічій естафеті в Естерсунді. Золото виграла Норвегія

Після другого етапу українці йшли на другому місці

Україна – п'ята у чоловічій естафеті в Естерсунді. Золото виграла Норвегія - Біатлон

Дмитрий Пидручный, Getty Images

Збірна України посіла п’яте місце у чоловічій естафеті в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону в Естерсунді.

Українці пробігли гонку у складі Артема Прими, Дмитра Підручного, Богдана Цимбала та Антона Дудченка, які програли золотим медалістам із Норвегії хвилину та 28,5 секунди.

Друге місце у гонці посіла збірна Франції, третє – збірна Росії. Команда Швеції завершила естафету сьомою.

За підсумками другого етапу українці посідали друге проміжне місце, але Богдан Цимбал на стрільбищі не зумів закрити всі мішені та вирушив на штрафне коло.

Змагальний день в Естерсунді стартував з жіночої гонки переслідування, яку виграла представниця Норвегії Марте Олсбю Ройселанд.

Етап продовжиться завтра жіночою естафетою. Початок перегонів – о 13:35 за київським часом.