Україна посіла четверте місце в змішаній естафеті на старті ЧС

До бронзових медалей не вистачило 0,5 секунди

Пидгрушная Джима Украина

Елена Пидгрушная и Юлия Джима, Getty Images

Україна посіла четверте місце у стартовій змішаній естафеті чемпіонату світу з біатлону в Поклюці.

Команда Артема Прими, Дмитра Підручного, Юлії Джими і Олени Підгрушної могла зачепитися за бронзові медалі, але поступилася Швеції 0,5 секунди. Всього українська команда використовувала вісім запасних патронів на чотирьох вогневих рубежах.

Переможцями гонки стала команда Норвегії, яку представляли Стурла Лагрейд, Йоханнес Тіннес Бе, Тіріл Екгофф і Марті Олсбі Ройзеланд. Дистанцію вони пройшли за годину, 20 хвилин і 19,3 секунди.

Чемпіонат світу продовжиться в п’ятницю, 12 лютого, чоловічим спринтом на 10 кілометрів. Початок – о 15:30 за київським часом.