Україна посіла п’яте місце в естафеті в Нове-Мєсто, переможець – Норвегія

Українці використали десять додаткових патронів і заробили одне штрафне коло

Юлия Джима, Getty Images

У рамках передостаннього етапу сезону 2020/21 Кубка світу з біатлону, який проходить в чеському Нове-Місце, завершилася змішана естафета. Україна посіла п’яте місце.

Синьо-жовті на першому етапі були представлені Дариною Блашко, після чого виступали Юлія Джима і Артем Прима, а фінішував Дмитро Підручний. Українці використали десять додаткових патронів, а Джима йшла на штрафне коло.

Відставання Українці від переможця – Норвегії склало 2 хвилини і 16,5 секунд. Норвежці в складі Тіріл Екгофф, Марті Олсби Ройселанд, Тар’єю Бе і Йоханнеса Бе прийшли до фінішу за 1: 01: 24,1.

Крім норвежців призові місця також посіли Італія і Швеція. Україну також обійшла команда Франції.

О 14:45 в Нове-Мєсто стартує сингл-мікст, в якому синьо-жовті будуть представлені Анастасією Меркушиною та Богданом Цимбалом.