Україна виграла бронзу в змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону

Всього синьо-жовті на континентальній першості завоювали три медалі - золото, срібло і бронзу

Артем Прима, Getty Images

На чемпіонаті Європи з біатлону в польському Душніки-Здруй відбулася класична змішана естафета. Збірна України посіла третє місце.

Четвірка синьо-жовтих Ірина Петренко, Віта Семеренко, Богдан Цимбал та Артем Прима програли 52,5 секунди першому місцю – збірній Норвегії. Українці використали 10 додаткових патронів, але обійшлися без штрафних кіл.

Норвегія в складі Емілі Калькенберг, Аасне Скреде, Ерленна Б’єнтегора і Сіверта Баккена показала результат в 1 годину, 1 хвилину і 23,7 секунд. Другими фінішували німці, програвши 30,7 секунд (Ванесса Фогт, Маріон Дайгентеш, Домінік Шмук, Філіп Наврат).

Сьогодні відбувся і сингл-мікст в Душніки-Здруй. Україна в складі Анастасії Меркушиної і Артема Тищенка посіла п’яте місце.

До цього Україна вже здобула дві медалі – Меркушина виграла срібло індивідуальної гонки, а вчора Артем Прима став чемпіоном Європи в гонці переслідування. Таким чином, на рахунку синьо-жовтих на чемпіонаті Європи три медалі.