Абрамова посіла 21-ше місце, Журавок — 37-ме

Українки фінішували за межами топ-20 в гонці переслідування на чемпіонаті Європи - Біатлон

Ольга Абрамова. Фото - Getty Images

Сьогодні в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування.

Українки вийшли на старт в урізаному складі — без Анастасії Меркушиної та Віти Семеренко, що готуються до завтрашньої естафети.

Найкращий результат серед українок показала Ольга Абрамова, яка стартувала 28-ю та з шістьма промахами завершила гонку на 21-му місці.

Юлія Журавок за підсумками вчорашнього спринту стартувала сьомою, але заробила дев’ять кіл штрафу та посіла 37-ме місце.

Чемпіонкою пасьюта стала представниця Молдови Аліна Стремоус, що завершила гонку з чотирма штрафними колами.

Раніше в Арбері відбулася чоловіча гонка переслідування, за підсумками якої найкращим з українців на 20-й сходинці став Віталій Труш.

Завтра в рамках заключного змагального дня чемпіонату Європи відбудуться класична змішана естафета та одиночний мікст.