Українки Юлія та Олена Городні дебютували на Кубку світу з біатлону

Вони виступили в спринті в Отепяя

Українки Юлія та Олена Городні дебютували на Кубку світу з біатлону - Біатлон

Елена Городна. Фото - Павел Заровецкий, biathlon.com.ua

Біатлоністки Юлія та Олена Городні дебютували на Кубку світу. Сьогодні українки взяли участь у спринтерській гонці в Отепяя.

20-річна Юлія допустила два промахи на першому вогневому рубежі та посіла 82-е місце. 17-річна Олена з чотирма промахами розташувалася на 85-й позиції.

Сестри Городні виступили в Отепяя за сприяння Федерації біатлону Чехії. Зазначимо, що інші біатлоністи збірної України, тренери та обслуговуючий персонал національної команди не змогли приїхати до Естонії через війну.

Переможницею спринту в Отепяя стала француженка Жюлья Сімон. На другому місці гонку завершила Ванесса Фогт із Німеччини. Третьою стала норвежка Каролін Кноттен.

Завтра, 12 березня, в Отепяя пройдуть чоловічий та жіночий мас-старти. Початок – о 14:00 та 16:15 відповідно.

Нагадаємо, що Міжнародний союз біатлоністів (IBU) відсторонив російських та білоруських спортсменів від усіх міжнародних змагань під егідою організації.