Валентина Семеренко та Тищенко пропустять естафети на чемпіонаті світу в Поклюці

Фінішувати в завтрашніх естафетах за Україну будуть Підгрушна та Дудченко

Елена Пидгрушная, Getty Images

Стали відомі склади жіночої та чоловічої збірних команд України на естафетні гонки в рамках чемпіонату світу з біатлону в словенській Поклюці.

У жіночій естафеті на першому етапі побіжить Анастасія Меркушина, після чого виступлять Юлія Джима і Дар’я Блашко, а фінішувати буде Олена Підгрушна. Гонку пропустить Валентина Семеренко, а її сестра Віта раніше вирушила на Кубок IBU.

У чоловіків на гонку не вийде Артем Тищенко. Відповідно, стартує Богдан Цимбал, на другому і третьому етапах будуть Дмитро Підручний та Артем Прима, а фінішувати доведеться Антону Дудченку.

Нагадаємо, що 18 лютого Артем Прима та Дар’я Блашко брали участь в сингл-міксті, але посіли четверте місце. Україна залишається без медалей на поточному чемпіонаті світу.

Завтрашня естафета у жінок стартує о 12:45, а чоловіча гонка розпочнеться о 16:00.