Вірер виграла перший жіночий старт сезону в Контіолахті, Джима – в топ-10

У Фінляндії пройшла жіноча індивідуальна гонка на 15 кілометрів

Вирер

Доротея Вирер. Фото - Getty Images

У Контіолахті завершився перший жіночий старт біатлонного сезону. В індивідуальній гонці кращий результат показала італійка Доротея Вірер.

30-річна Доротея Вірер на дистанції 15 кілометрів показала результат 44:00,9. Друге місце з відставанням на 0,8 секунд зайняла Деніз Херрман з Німеччини, третя – шведка Джоанна Скоттхайм (+24,1).

Кращою з українок в Фінляндії виявилася Юлія Джима, яка фінішувала на десятій позиції з відставанням від Вірер в 1:54,8 хвилини. Дарина Блашко зайняла 25-е місце (+3:01,7), а решта українок не потрапили навіть у топ-50.

Раніше в Контіолахті відбулася чоловіча індивідуальна гонка на 20 кілометрів, переможцем якої став норвежець Стурла Легрейд, а кращий з українців – Артем Прима, який посів 27-е місце.

Завтра перший етап Кубка світу продовжиться чоловічим і жіночим спринтом.

Кубок світу. Контіолахті (Фінляндія). Жіноча індивідуальна гонка (15 км)