Віта Семеренко замкнула топ-10 у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону

Ірина Петренко фінішувала 15-ю

Вита Семеренко, Getty Images

На чемпіонаті Європи з біатлону в польському Душники-Здруй завершився жіночий спринт на 7,5 км. Лише одна українка фінішувала в топ-10 — Віта Семеренко.

Українка посіла десяте місце з одним промахом, програвши 27,1 секунди переможниці — Байбі Бендиці з Латвії (22:00,7). Друга позиція у Каролін Ердаль (Норвегія), третя — росіянка Анастасія Шевченко.

Результати інших українок менш вдалі: Ірина Петренко фінішувала 15-ю, Анастасія Меркушина — 22-ю, Катерина Бех — 29-ю, Анна Кривонос — 66-ю, Надія Бєлкіна — 67-ю.

Раніше Анастасія Меркушина виграла срібло індивідуальної гонки на чемпіонаті Європи. Сьогодні першість продовжиться чоловічим спринтом, який стартує о 15:00 київським часом.

ЧЄ з біатлону (Душники-Здруй). Жіночий спринт (7,5 км)