favbet
favbet

Збірна України з трьома медалями посіла десяте місце в неофіційному заліку Кубка світу

Першою з 83 нагородами стала Норвегія

Сборная Украины, Getty Images

Збірна України посіла десяте місце в неофіційному заліку Кубка світу в сезоні 2020/21.

Українська команда завоювала три нагороди в сезоні, що завершився. Жіноча збірна виграла бронзу в естафеті на чемпіонаті світу, а Юлія Джима стала срібною медалісткою в спринті та індивідуальній гонці на етапах Кубка світу.

Першою в неофіційному заліку стала Норвегія, біатлоністи якої сумарно завоювали 83 медалі (38 золотих, 25 срібних, 20 бронзових).

Сезон 2020/21 сьогодні завершився в Естерсунді. Переможцем чоловічого мас-старту став француз Сімон Дестьйо, жіночого – Інгрід-Ландмарк Тандреволд із Норвегії.