Жаклен виграв гонку переслідування на чемпіонаті світу, Прима фінішував восьмим

Цимбал зайняв 18-е місце, Підручний - 28-е

Артем Прима, Getty Images

Француз Емільен Жаклен виграв гонку переслідування на чемпіонаті світу в Поклюці.

Жаклен не залишив особливих шансів конкурентам, завершивши гонку без єдиного промаху. Найближчого переслідувача, Себастьяна Самуельссона зі Швеції, він випередив на 7,3 секунди.

Третє місце зайняв Йоханнес Бе. Норвежець з двома колами штрафу відстав від Жаклена на 8,1 секунди.

Кращим серед українців став Артем Прима, який фінішував на восьмому місці, незважаючи на три штрафних кола. Богдан Цимбал з одним промахом зайняв 18-е місце.

Капітан збірної України Дмитро Підручний виступив невдало і з шістьма промахами фінішував 28-м.

Сьогодні в Поклюці відбудеться гонка переслідування у жінок. Початок – о 16:30.