Україна виграла 12 медалей у п’ятий день Дефлімпіади-2022

Українці перевершили свій історичний показник із золотих медалей

Україна виграла 12 медалей у п'ятий день Дефлімпіади-2022 - Інші

facebook.com/nationalsportscommitteeofthedisabledofukraine

Збірна України здобула 12 медалей за підсумками п’ятого дня змагання Дефлімпіади-2022.

За день українці виграли п’ять золотих нагород: Назар Левицький та Ганна Федосєєва були найкращими у спортивному орієнтуванні, Єлисавета Топчанюк — у шосейній велогонці, а жіноча та чоловіча команди — у настільному тенісі.

Ще чотири медалі принесло Україні спортивне орієнтування, де наші спортсмени повністю зайняли чоловічий та жіночий подіуми: «срібло» — у Дмитра Плахотника та Ганни Андросович, «бронза» — у Дмитра Левіна та Яни Мельник.

Ще дві срібні медалі принесли Олексій Лазебник (у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета) та українські плавці у змішаній естафеті 4х100.

У свою чергу, Владислав Кремляков посів третє місце у плаванні на спині на дистанції 50 метрів.

Загалом збірна України має 58 медалей (29 — золотих) та очолює медальний залік Дефлімпіади. Попередній рекорд українців на турнірі складав 21 золоту медаль.

Дефлімпіада — змагання серед спортсменів із порушеннями слуху, які до 15 травня приймає бразильський Кашіас-ду-Сул.