Українець п'ять разів фінішував у заліковій зоні етапів КС-2023/24 та набрав 57 очок

Марусяк оновив рекорд України, завершивши сезон на 45-му місці загального заліку Кубка світу зі стрибків на лижах - Стрибки на лижах з трампліна

Евгений Марусяк. Фото - Getty Images

Українець Євген Марусяк завершив сезон на 45-му місці в загальному заліку Кубка світу-2023/24 зі стрибків на лижах з трампліна.

Марусяк п’ять разів фінішував у заліковій зоні етапів КС. Впродовж сезону українець набрав 57 очок.

Євген оновив рекорд України у загальному заліку Кубка світу, який встановив минулого року (попереднє досягнення – 54 місце). Також новий рекорд було встановлено за кількістю набраних очок (раніше – 21 пункт).

Нагадаємо, у березні у словенській Планиці Марусяк оновив рекорд України за дальністю стрибка – 228,5 метра. Раніше у норвезькому Вікерсунді Євген фінішував на 11-му місці – новий рекорд серед українців.

Кубок світу у сезоні-2023/24 виграв австрієць Штефан Крафт, який набрав 2149 очок. До трійки призерів увійшли японець Рею Кобаясі та німець Андреас Веллінгер.

Джерело: Суспільне Спорт