Євген встановив особистий рекорд на великому трампліні

Марусяк посів 25-е місце на етапі Кубка світу зі стрибків із трампліну в Норвегії - Стрибки на лижах з трампліна

Евгений Марусяк. Фото - Getty Images

Українець Євген Марусяк посів 25-е місце на турнірі Raw Air, що пройшов у рамках Кубка світу зі стрибків на лижах із трампліну в норвезькому Тронхеймі.

У стрибках на звичному трампліні ні він, ні його співвітчизник Віталій Калініченко не змогли пробитися до топ-30. Натомість у змаганнях на великому трампліні Євген уперше в кар’єрі зумів пройти кваліфікацію.

У фінальному змаганні Марусяк пролетів на 132 метри, що дозволило йому зайняти 25-те підсумкове місце та заробити шість залікових балів Кубка світу. Калініченко і тут не зумів дістатися фіналу, показавши найгірший результат в основному раунді.

Марусяк встановив особистий рекорд у стрибках із великого трампліну на рівні Кубка світу. Раніше його межею в цій дисципліні було 32-е місце.

Нагадаємо, наприкінці лютого Євген двічі фінішував у топ-30 на етапі в німецькому Оберстдорфі: спершу він посів 29-е місце, а потім показав 22-й результат на польотному трампліні. Таким чином, сьогодні Марусяк фінішував у заліковій зоні вже втретє у сезоні 2023/24.

Водночас спортсмен став першим українцем, який зумів на етапах Кубка світу фінішувати в топ-30 на всіх видах трампліну – польотному, нормальному та великому.

Джерело: Суспільне.Спорт