Марусяк посів 29-е місце на етапі Кубка світу зі стрибків із трампліну

Це перше потрапляння Євгена в топ-30 на польотному трампліні цього сезону і третє - у кар'єрі

Марусяк посів 29-е місце на етапі Кубка світу зі стрибків із трампліну - Стрибки на лижах з трампліна

Евгений Марусяк. Фото - Getty Images

Українець Євген Марусяк фінішував 29-м на етапі Кубка світу зі стрибків із трампліну в німецькому Оберстдорфі.

У кваліфікації змагань взяли участь 51 спортсмен, включаючи Марусяка та його співвітчизника Віталія Калініченка. У результаті останній показав 46-й результат і не зміг пробитися в основний етап. Марусяк пробився до наступного раунду з 30-ї позиції.

В основному етапі Євген посів підсумкове 29-те місце, набравши 331,5 бала. У першій спробі українець стрибнув на 201,5 м (176,2 бала), у другій – на 170,5 м (155,3 бала). Чемпіоном же в одиночному змаганні на польотному трампліні став словенець Тімі Зайц (449,3 бала), виконавши два стрибки на 230 метрів.

Марусяк втретє у кар’єрі виступив на польотному трампліні на етапах Кубка світу. У сезоні 2022/23 йому вдавалося посісти 26-е місце в австрійському Кульмі та 18-те – у словенській Планиці.

Нагадаємо, раніше цього року Марусяк встановив рекорд України на чемпіонаті світу з польотів на лижах, посівши підсумкове 27-е місце в особистому заліку ЧС-2024.

До цього Марусяк, у компанії з Калініченком, став співавтором історичного досягнення. 3 січня в Інсбруку одразу два українці не просто вийшли в основний раунд, а й потрапили до топ-40 на Турне чотирьох трамплінів. Віталій на тому змаганні посів 40-те місце, а Євген – рекордне для України 35-те.

Джерело: Суспільне.Спорт