Успішний виступ Ангеліни Брикіної, Захара Максимчука та Максима Кузнєцова

Збірна України виборола бронзу в командному турнірі на юніорському чемпіонаті світу з лижної акробатики - Зимові

Ангелина Брыкина и Максим Кузнецов. Фото - facebook.com/skifederation.ukraine

Збірна України здобула бронзову медаль на юніорському чемпіонаті світу з лижної акробатики, який стартував в італійському К’єза-ін-Вальмаленко.

Синьо-жовті успішно виступили у командному турнірі. З виступом на 245,95 бала Україна поступилася першими двома місцями Канаді (287,59) та Китаю (280,60), проте нашим спортсменам вдалося випередити в заліку американців (235,87).

Україна вперше в історії здобула медаль командного турніру юнорського чемпіонату світу з лижної акробатики. У складі синьо-жовтих виступили Ангеліна Брикіна, Захар Максимчук та Максим Кузнєцов.

Це друга нагорода для української команди у К’єза-ін-Вальмаленко. На старті івенту Брикіна здобула бронзову медаль у фіналі змагань з фрістайлу. Ця медаль стала першою для України за 11 років на рівні юніорських чемпіонатів світу у жіночих змаганнях з лижної акробатики.