Sportarena

Пхьончхан-2018. Останній день (шістнадцятий). Підсумки

П'ята медаль у Пхьончхані Маріт Бйорген, срібна нічия в бобслеї, а також інше в підсумках останнього змагального дня Олімпіади на Sport Arena.

Пхьончхан-2018. Останній день (шістнадцятий). Підсумки - Пхенчхан-2018

Без бронзи, але з двома срібними призерами - так закінчилися бобслейні змагання на Олімпіаді, Getty Images

Виступи українців: 0 медалей

Закривала українську Олімпіаду-2018 лижниця Тетяна Антипенко. Очевидно, від неї високих результатів в марафоні не очікували. Хотілося, аби потрапила в топ-30 (усього стартувало 47 спортсменок), але сподіватися на подібний результат все-таки було важко. Попереднім найкращим досягненням Антипенко у Пхьончхані було 45-е місце.

Українка підтвердила усі очікування — 38-е місце з відставанням в 16 хвилин від переможця. Більшість дистанції Антипенко йшла на 40-й позиції, але під кінець зуміла відіграти два місця та фінішувати дев’ятою з кінця. Нічого особливого, лише участь.

Герой і досягнення дня — Маріт Бйорген (Норвегія)

П’ять олімпійських нагород у Пхьончхані. У віці 37 років. Маріт Бйорген — просто неймовірна спортсменка.

Маріт Бйорген фінішує з прапором у марафоні, Getty Images

Норвезька лижниця, що декілька днів тому встановила рекорд за кількістю виграних олімпійських нагород, стала останньою чемпіонкою Пхьончхана. «Я приїхала сюди за особистим золотом і у мене ще залишаються шанси», — стверджувала Бйорген після виграшу четвертої медалі, а за декілька днів розірвала суперниць в марафоні. Фініш з норвезьким прапором, виграш 15-ї медалі та звання 8-разової олімпійської чемпіонки — це усе Маріт Бйорген.

Фінал дня — чоловічий хокейний матч

Німеччина була в кроці від виграшу олімпійського золота. Те, у що ніхто не вірив перед початком фіналу, практично справдилося: за три хвилини до фінальної сирени німці вийшли вперед (3:2). А трохи пізніше вони залишилися в більшості, що фактично дарувало Бундестім сенсаційну перемогу. Однак збірна ОАР відігралася в меншості і перевела гру в овертайм.

Збірна ОАР святкує перемогу в хокейному турнірі, Getty Images

Там усе вирішила майстерність представників ОАР, які в більшості дотиснула аутсайдерів. ОАР — олімпійські чемпіони, а німці обмежилися сенсаційним сріблом. Хоча перемога була дуже й дуже близькою.

Розв’язка дня — друга медальна нічия в бобслеї

Золотою нічиєю в чоловічих двійках бобслейні змагання на Олімпіаді не обмежилися. У чоловічих змагання серед четвірок глядачі стали свідками срібної нічиєї — німецький екіпаж Ніко Вальтера та корейці під керівництвом Юнйонг Вона показали абсолютно однаковий час.

Корейські бобслеїсти святкують виграш срібної медалі, Getty Images

Після двох стартових спроб Вон випереджав Вальтера на 0.06 секунди, перед вирішальною спробою цей відрив збільшився на одну соту секунди. Але у ключовий момент корейці трохи помилилися, мінімально зачепили борт на одному з віражів і почали програвати німцям. Уболівальники на треку затамували подих у той момент, коли Вон перетинав фінішну пряму, а потім видихнули — перше місце (у підсумку, опинилися другими). Щоправда, позицію довелося ділити з Вальтером: корейці встигли відіграти час, але випередити німців не змогли.


Норвегія — переможець медального заліку Олімпіади-2018


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena