УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Гераскевич: під час літньої підготовки з’явилися нові травми, що заважають виступати

...

Але пропускати етапи Кубка світу не може.

Гераскевич: під час літньої підготовки з’явилися нові травми, що заважають виступати
Владислав Гераскевич, Getty Images

Український скелетоніст Владислав Гераскевич розповів про свої виступи на етапах кубка світу та чому змушений виступати, незважаючи на травми.

«В Олімпійський сезон у мене була травма, вона пройшла, але за літню підготовку є нові травми. Це відносно серйозні травми, вони заважають мені виступати. Тому десь не на максимум викладаємося», — сказав спортсмен в коментарі Sport Arena.

Для того, щоб мати можливість для виступів на етапах Кубок світу, потрібно входити в топ-60 за світовим рейтингом. Гераскевич для того, щоб пробитися на Кубок свыту, в сезоні-2016/17 брав участь у другорядних турнірах, щоб набрати необхідні очки.

«Заліковуємо травми по ходу, бо пропускати старти не можемо — у нас банально немає інших спортсменів, які виступали б замість мене. Якщо ми пропустимо сезон Кубка світу, не попадемо на наступний сезон і доведеться все починати з нуля».

Якщо Гераскевич не виступатиме, то очки будуть анульовані, через що він не потрапить до рейтингу і не зможе їздити. Саме тому він вирішив брати участь на інших турнірах.

«Я то здобуду право виступати на Кубку світу, але доведеться витрачати весь сезон не на Кубку світу. Тому було вирішено виступати. До того ж, ми отримали трансляції. Було б не дуже добре, якби трансляції були, а нас там не було».

Владислав Гераскевич: той, хто пише історію українського спорту

19-річний Гераскевич двічі в новому сезоні фінішував в топ-20 гонки на етапі Кубка світу. У Сігульді Владислав встановив персональний рекорд, посівши 9-е місце.

Раніше українець розповідав про відсутність в Україні відповідної інфраструктури, через що він не може покращити свої результати.

Також скелетоніст повідомив, як часто йому доводиться пояснювати, яким спортом він займається.

Новий сезон Кубка світу зі скелетону транслюється на національному телебаченні, на телеканалі UA: Перший. Це вперше в історії України змагання зі скелетону транслюються на телебаченні.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
вчера, 23:06
257
вчера, 23:06
10 декабря, 19:41
771
10 декабря, 19:41
09 декабря, 13:35
563
09 декабря, 13:35
18 ноября, 14:49
363
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?