Sportarena

«Я 10 років учасниця чемпіонатів світу, і нарешті такий високий результат». Данча — про срібло на ЧС

Українська сноубордистка в захваті від першої медалі на турнірі такого масштабу.

"Я 10 років учасниця чемпіонатів світу, і нарешті такий високий результат". Данча - про срібло на ЧС - Сноуборд

Аннамарі Данча (зліва), Getty Images

Українка Аннамарі Данча вчора зайняла друге місце в фіналі чемпіонату світу з фристайлу та сноубордінгу. Ця медаль стала першою для Данчи та України загалом в цій дисципліні.

Сноубордистка дуже рада своєму виступі на турнірі, особливо тому, що здобула медаль. Данча дебютувала в спорті на молодіжному рівні ще в 2006 році, але на дорослому тільки зараз змогла досягти такого результату, про що й написала на сторінці в Instagram.

View this post on Instagram

Я це зробила, нарешті я повірила по справжньому, що Я можу виграти медаль Чемпіонату світу, і Я це зробила. День видався дуже насичений. Можу розпочати з ранку який у мене вже два дні поспіль починався в 3 години ночі, мабуть через зміну часового поясу, або просто від нетерпіння вже стартувати ?? ?? Три години до підйому я мріяла про медаль Чемпіонату світу, і намріяла собі ?? В січні з 31 дня я 23 провела на снігу, в тренуваннях чи змаганнях, була можливість і відпочити але я ставила чітку ціль підійти в най кращій формі до цього чемпіонату світу, і я це зробила. Я 10 років учасниця кубків світу, чемпіонатів та трьох Олімпійських ігор, і нарешті такий високий результат. Я вдячна собі в першу чергу за внутрішню роботу над собою, за впертість та наполегливість в тренуваннях, за віру в себе, за високий аналіз який провожу останнім часом, за розвиток який мабуть приходить з віком. Вдячна Богу за те, що чує мої молитви, за удачу яка сьогодні була на маєму боці, за життя яке я проживаю. Вдячна батькам, які завжди вірили в мене і бажали по справжньому і щиро мені всього лише най кращого, за спортивне виховання в стилі в здоровому тілі здоровий дух. Вдячна коханому чоловікові та донечці, які мене просто люблять, які мотивують йти до мети Вдячна сестрі яка завжди поряд, моя надійна подруга у всьому і завжди. Вдячна тренеру збірної команди за порозуміння, розумний підхід, надійність та чесність, за створення для нашої команди і взагалі сноуборду в Україні всіх благ які тільки можливі. Всього не напишу, що зараз переживаю, мало слів. Головне що я щаслива, переповнена любовю та добром ???♥️?????? I'm just happy and little bit tiered ??☝️? #worldchampionship2019 #worldchampmedal #silvermedal #ukrainesnowboarding

A post shared by Annamari Dancha (@annamari_dancha) on

«Я це зробила, нарешті повірила по справжньому, що можу виграти медаль чемпіонату світу, і я це зробила. День видався дуже насичений. Можу розпочати з ранку, який у мене вже два дні поспіль починався в 3 години ночі, мабуть через зміну часового поясу, або просто від нетерпіння вже стартувати.

Три години до підйому я мріяла про медаль Чемпіонату світу, і намріяла собі її. В січні з 31 дня я 23 провела на снігу, в тренуваннях чи змаганнях, була можливість і відпочити, але я ставила чітку ціль підійти в найкращій формі до цього чемпіонату світу, і я це зробила.

Я 10 років учасниця кубків світу, чемпіонатів та трьох Олімпійських ігор, і нарешті такий високий результат», — написала Данча.

Завдяки медалі Аннимарі Данчої Україна піднялася одразу на 21-е місце в загальному медальному заліку, розділяючи це місце з Великобританією.

Окрім Данчи, Україна може здобути ще дві медалі на турнірі. Ольга Полюк та Олександр Абраменко вийшли в фінал фристайлу.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena