УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

«Я 10 років учасниця чемпіонатів світу, і нарешті такий високий результат». Данча — про срібло на ЧС

...

Українська сноубордистка в захваті від першої медалі на турнірі такого масштабу.

«Я 10 років учасниця чемпіонатів світу, і нарешті такий високий результат». Данча — про срібло на ЧС
Аннамарі Данча (зліва), Getty Images

Українка Аннамарі Данча вчора зайняла друге місце в фіналі чемпіонату світу з фристайлу та сноубордінгу. Ця медаль стала першою для Данчи та України загалом в цій дисципліні.

Сноубордистка дуже рада своєму виступі на турнірі, особливо тому, що здобула медаль. Данча дебютувала в спорті на молодіжному рівні ще в 2006 році, але на дорослому тільки зараз змогла досягти такого результату, про що й написала на сторінці в Instagram.

View this post on Instagram

Я це зробила, нарешті я повірила по справжньому, що Я можу виграти медаль Чемпіонату світу, і Я це зробила. День видався дуже насичений. Можу розпочати з ранку який у мене вже два дні поспіль починався в 3 години ночі, мабуть через зміну часового поясу, або просто від нетерпіння вже стартувати 🤣🤣 🏂🏂 Три години до підйому я мріяла про медаль Чемпіонату світу, і намріяла собі 🥈😉 В січні з 31 дня я 23 провела на снігу, в тренуваннях чи змаганнях, була можливість і відпочити але я ставила чітку ціль підійти в най кращій формі до цього чемпіонату світу, і я це зробила. Я 10 років учасниця кубків світу, чемпіонатів та трьох Олімпійських ігор, і нарешті такий високий результат. Я вдячна собі в першу чергу за внутрішню роботу над собою, за впертість та наполегливість в тренуваннях, за віру в себе, за високий аналіз який провожу останнім часом, за розвиток який мабуть приходить з віком. Вдячна Богу за те, що чує мої молитви, за удачу яка сьогодні була на маєму боці, за життя яке я проживаю. Вдячна батькам, які завжди вірили в мене і бажали по справжньому і щиро мені всього лише най кращого, за спортивне виховання в стилі в здоровому тілі здоровий дух. Вдячна коханому чоловікові та донечці, які мене просто люблять, які мотивують йти до мети Вдячна сестрі яка завжди поряд, моя надійна подруга у всьому і завжди. Вдячна тренеру збірної команди за порозуміння, розумний підхід, надійність та чесність, за створення для нашої команди і взагалі сноуборду в Україні всіх благ які тільки можливі. Всього не напишу, що зараз переживаю, мало слів. Головне що я щаслива, переповнена любовю та добром 💃🙏🥈♥️🏂🇺🇦🇺🇸🌞 I'm just happy and little bit tiered 🤣🤣☝️👊 #worldchampionship2019 #worldchampmedal #silvermedal #ukrainesnowboarding

A post shared by Annamari Dancha (@annamari_dancha) on

«Я це зробила, нарешті повірила по справжньому, що можу виграти медаль чемпіонату світу, і я це зробила. День видався дуже насичений. Можу розпочати з ранку, який у мене вже два дні поспіль починався в 3 години ночі, мабуть через зміну часового поясу, або просто від нетерпіння вже стартувати.

Три години до підйому я мріяла про медаль Чемпіонату світу, і намріяла собі її. В січні з 31 дня я 23 провела на снігу, в тренуваннях чи змаганнях, була можливість і відпочити, але я ставила чітку ціль підійти в найкращій формі до цього чемпіонату світу, і я це зробила.

Я 10 років учасниця кубків світу, чемпіонатів та трьох Олімпійських ігор, і нарешті такий високий результат», — написала Данча.

Завдяки медалі Аннимарі Данчої Україна піднялася одразу на 21-е місце в загальному медальному заліку, розділяючи це місце з Великобританією.

Окрім Данчи, Україна може здобути ще дві медалі на турнірі. Ольга Полюк та Олександр Абраменко вийшли в фінал фристайлу.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?