favbet
favbet
Sportarena

Підгрушна: хотіли реабілітуватися після естафети

Українка потрапила до топ-15.

Підгрушна: хотіли реабілітуватися після естафети

Елена Пидгрушная, Getty Images

Українська біатлоністка Олена Підгрушна, яка зайняла 15 місце в індивідуальній гонці на 15 кілометрів у Поклюці, прокоментувала хід перегонів.

«Індивідуальна гонка завжди важка, оскільки довга. Лижня по ходу гонки розбивається. В кінці біглося важче, але в цілому це було набагато легше, ніж на естафеті. На останній стрільбі я трохи перестрахувалась, тому що було важливо чисто відстрілятися. Якби я промахнулася ще раз, я б собі цього не пробачила», — цитує Підгрушну Biathlon.com.ua.

Олімпійська чемпіонка про причину промаху на стрільбі.

«На стрільбі провела досить багато часу. Але це індивідуальна гонка, і тут поспішати зі стрільбою не потрібно. Плюс, я і так не відрізняюся скорострільністю. А на першій стрільбі смикнула пальцем, і вийшов промах на «5 годин».

Спортсменка висловила своє задоволення гонкою, зважаючи на стан траси.

«Я не знаю, що було б, якби не промах — ще результатів не бачила. Але все добре! Ми дуже хотіли результату, тим більше після такої естафети всі жадали реабілітуватися. Сьогодні набагато краще біглося, ніж в естафеті, але на трасу не можна не скаржитися — суцільна каша. Не та швидкість і не те ковзання, які хотілося б. Але умови для всіх однакові. Звичайно, сьогодні в плюсі ​​спортсменки типу Моніки Хойніш, Макаряйнен — ​​легенькі, худенькі. Я до таких, на жаль, не належу».

Правильно обрана тактика стала запорукою успішного виступу.

«У хлопців була в плюсі ​​перша група, поки ще не розбилася лижня і не пішла температура в великий плюс. А у нас навпаки. Ми знали, що 50/50 — тобто був великий ризик для старту в четвертій групі. Тому і мене поставили в кінець, так само як Юлію Джиму — бо сподівалися, що похолодає і трохи підсушить трасу і ковзання буде швидше. Загалом, десь так воно і вийшло. Отже, ми опинилися в плюсі ​​в четвертій групі, в порівнянні зі спортсменками з першої».

Сьогодні Юлія Джима стала переможницею жіночої індивідуальної гонки на 15 кілометрів з результатом у 43 хвилини і 6,6 секунди.

Для Джими перемога в індивідуальній гонці стала першою на етапах Кубка світу.

Олена Підгрушна зайняла 15 місце, за нею розташувалась Анастасія Меркушина, на 20-у місці Юлія Журавок.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena