Лента новостей

Підгрушна: хотіли реабілітуватися після естафети

...
Елена Пидгрушная, Getty Images
Українка потрапила до топ-15.

Українська біатлоністка Олена Підгрушна, яка зайняла 15 місце в індивідуальній гонці на 15 кілометрів у Поклюці, прокоментувала хід перегонів.

«Індивідуальна гонка завжди важка, оскільки довга. Лижня по ходу гонки розбивається. В кінці біглося важче, але в цілому це було набагато легше, ніж на естафеті. На останній стрільбі я трохи перестрахувалась, тому що було важливо чисто відстрілятися. Якби я промахнулася ще раз, я б собі цього не пробачила», — цитує Підгрушну Biathlon.com.ua.

Олімпійська чемпіонка про причину промаху на стрільбі.

«На стрільбі провела досить багато часу. Але це індивідуальна гонка, і тут поспішати зі стрільбою не потрібно. Плюс, я і так не відрізняюся скорострільністю. А на першій стрільбі смикнула пальцем, і вийшов промах на «5 годин».

Спортсменка висловила своє задоволення гонкою, зважаючи на стан траси.

«Я не знаю, що було б, якби не промах — ще результатів не бачила. Але все добре! Ми дуже хотіли результату, тим більше після такої естафети всі жадали реабілітуватися. Сьогодні набагато краще біглося, ніж в естафеті, але на трасу не можна не скаржитися — суцільна каша. Не та швидкість і не те ковзання, які хотілося б. Але умови для всіх однакові. Звичайно, сьогодні в плюсі ​​спортсменки типу Моніки Хойніш, Макаряйнен — ​​легенькі, худенькі. Я до таких, на жаль, не належу».

Правильно обрана тактика стала запорукою успішного виступу.

«У хлопців була в плюсі ​​перша група, поки ще не розбилася лижня і не пішла температура в великий плюс. А у нас навпаки. Ми знали, що 50/50 — тобто був великий ризик для старту в четвертій групі. Тому і мене поставили в кінець, так само як Юлію Джиму — бо сподівалися, що похолодає і трохи підсушить трасу і ковзання буде швидше. Загалом, десь так воно і вийшло. Отже, ми опинилися в плюсі ​​в четвертій групі, в порівнянні зі спортсменками з першої».

Сьогодні Юлія Джима стала переможницею жіночої індивідуальної гонки на 15 кілометрів з результатом у 43 хвилини і 6,6 секунди.

Для Джими перемога в індивідуальній гонці стала першою на етапах Кубка світу.

Олена Підгрушна зайняла 15 місце, за нею розташувалась Анастасія Меркушина, на 20-у місці Юлія Журавок.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?