Sportarena

«У нас не команда, а просто ж…». Як Валя Семеренко у Facebook реагувала на заявку України на естафету

Валентина Семеренко не потрапила в склад України на жіночу естафету на Олімпіаді, після чого розкритикувала тренерів та партнерок по команді у коментарях в Facebook.

«У нас не команда, а просто ж...». Як Валя Семеренко у Facebook реагувала на заявку України на естафету - Биатлон на олимпиаде 2018

Валя Семеренко, Getty Images

Тренерський штаб збірної України довірив місце у складі в естафетній гонці Ірині Варвинець, Віті Семеренко, Юлії Джимі та Анастасії Меркушиній. Таким чином поза заявкою залишилися Олена Підгрушна та Валентина Семеренко.

Не потрапляння в естафетну четвірку зачепило Валю Семеренко, яка до останнього розраховувала на участь в гонці, і вона виплеснула емоції в коментарях у Facebook на сторінці UA:Біатлон під відео-коментарем старшого тренера команди Уроша Вєлєпеца про принцип формування команди.

Далі наведені коментарі Валентини Семеренко без жодних правок.

«Знаете болельщики, просто у нас не команда а просто ж…..», — залишила перший коментар біатлоністка.

«Не верьте не одному слову, это просто враньё. Тренер даже собрание не провел и не сообщил почему так кинул меня, не Ира не меркушина не попадала, все гонки хуже меня, так больно и обидно, когда врут тебе в глаза».

«Даже, урошу написала Я, проведите собрание объясните, ос струсил, чтобы мы его не побили. Он даже сам сказал, что струсил. Вот так все в кратком, но поверьте, теперь я просто не буду молчать, обидно больно, как разбивают твою мечту, твою работу!»

«Реально. Все молчат просто».

Семеренко наполягає на тому, що саме вона (а не Ірина Варвинець та Анастасія Меркушина) проходила за спортивним принципом, а тренери — Урош Вєлєпєц та Олег Меркушин — відчепили її.

«Посмотрите где они! Когда было такое, при хвостенко, при петровай такого не было, чтобы так в слепую по спортивному принцепу кидали!».

«Кто сильный, варванец, меркушина???»

Валентина також написала, що Урош Вєлєпєц проводив контрольне тренування між Анастасією Меркушиною і Оленою Підгрушною, в якому кращий результат показала Меркушина і тому вона потрапила в склад. Водночас, біатлоністка Семеренко дивується, чому її теж не перевірили на контрольному тренуванні?

«Велепец с меркушиным провели контрольную между Леной и Настей, если они отбирались в эстафету, могли и нам сказать, я бы масстарт не бежала бы, а отбирались в эстафету, все в нычку, если бы Лена не проиграла бы на те 25 сёк, то и вита не бежала бы».

Окрім цього Валентина Семеренко приймала участь в розмовах в вболівальниками у відповідях до коментарів. Зокрема, біатлоністка написала наступну фразу: « Знаете, нет тех людей, которые могут постоять за тебя, сам всегда погибнешь!»

Коментарі були опубліковані в інтервалі між 7 та 10 ранку за Києвом, тобто о 14-17 годині за Пхьончханом. Тобто всього за декілька годин до старту естафети.

Достовірність коментарів підтверджують джерела Sport Arena на місці подій.

Що цікаво, ще п’ять днів тому — після жіночого мас-старту — Валентина Семеренко в коментарі UA:Перший стверджувала, що «не читає дурниць в інтернеті».

У Пхьончхані Валя Семеренко показує слабкі результати: 46-е місце в спринті, 25-я позиція в індивідуальній гонці і 19-е місце в мас-старті. Гонку переслідування Семеренко пропускала.

Жіноча біатлонна естафета розпочнеться о 13:15 за Києвом. Sport Arena проведе онлайн-трансляцію гонки.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴
5
РЕГИСТРАЦИЯ
2 Vbet обзор до 150 000₴ + 500 FS
4.7
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena