Sportarena

Абрамова: «Був такий момент, коли я вийшла на тренування, і у мене відмовляли ноги»

Українка розповіла про свій функціональний стан.

Абрамова: "Був такий момент, коли я вийшла на тренування, і у мене відмовляли ноги" - Биатлон

Ольга Абрамова, Getty Images

Українська біатлоністка Ольга Абрамова пояснила чому не готова виступати на гонках етапів Кубка світу.

«Справа в тому, що я три місяці була без швидкісної і силової роботи. Майже весь вересень мене турбувала температура, через що я змушена була приймати антибіотики, а з жовтня у мене загострилася проблема зі спиною.

Якщо говорити більш конкретно, то у мене були проблеми з попереково-крижовим   відділом, причому такі, що я ні лягти, ні встати, взагалі нічого не могла. Був навіть такий момент, коли я вийшла на тренування, і у мене відмовляли ноги.

Проблеми були дуже серйозні. Добре, що мене подивився в кінці жовтня один з кращих нейрохірургів в Києві, після чого провели певні процедури з хребцями, а далі вже у мене була консультація в Москві, де діагноз підтвердили і сказали, що якщо я хочу ще бігати, то мені потрібна реабілітація, яка триватиме мінімум три тижні. Тобто, я весь цей час провела без швидкісних тренувань і навіть без зброї. Тому, можна сказати, що цей сезон я почала з нуля, взагалі без будь-якої роботи перед ним. Тому зараз я набираю форму через гонки», — цитує Абрамову biathlon.com.ua.

Абрамова зайняла 62 місце в спринті в Хохфільцені.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena