УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Журавок не візьме участі в змаганнях на етапі Кубку світу в Голменколлені
...

...
Юлия Журавок, biathlonworld.com
Біатлоністка відправиться до Норвегії, але на старт не вийде.

Старший тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокунін розповів про плани команди на завершальний етап Кубка світу у Голменколлені. Росіянин підтвердив, що Анна Кривонос і Катерина Бех візьмуть участь в змаганнях, а ще одна молода біатлоністка Дар’я Блашко не поїде в Норвегію.

«У нас відбудуться деякі зміни. Юлія Джима завершить сезон достроково і не поїде в Осло. Там будуть представлені дві наших юніорки: Бех та Кривонос, з Кубку IBU ми планували запросити Дар’ю Блашко і Надю Бєлкіну, яка заслужила квоту — місце в топ-10 загального заліку. Але після консультацій з Володимиром Анатолійовичем Махлаєвим прийшли до спільного рішення, що Дар’ї не варто їхати на фінальний етап Кубку світу».

«Тому що в її сьогоднішньому стані це може не зовсім правильний вчинок. І, напевно, не зовсім справедливо по відношенню до інших дівчат, які в Мартеллі проявили себе краще: Ольги Абрамової або Яни Бондар», — цитує тренера Biathlon.com.ua.

Прокунін сподівається, що технічні моменти не стануть перешкодою для запрошення молодих спортсменок з Кубку IBU.

«Зараз ми ще консультуємося з тренерами — кого запросити в Голменколлен. Не треба забувати, що є ще технічні моменти, які можуть обмежувати нас в свободі дій. Нас, по-перше, має підтримати Міністерство спорту в особі Державного тренера в частині фінансової складової, оскільки необхідна заміна квитків. Треба підправити дозвільні документи. І всі ці моменти ми повинні враховувати. Сподіваюся, у нас все вийде, і або Ольгу Абрамову, або Яну Бондар ми зможемо запросити».

Тренер також розповів, що в Норвегію вирушить і Юля Журавок, але вона, скоріш за все, не братиме участі в стартах. Нагадаємо, що українка виграла Малий кришталевий глобус в Кубку IBU.

«Так, Юля Журавок їде на етап Кубку світу, але ми подивимося, як дівчата будуть себе почувати. Біля 35-ти гонок за сезон — дуже багато для молодої спортсменки. Попередній її план — пройти закачування, плавно вийти з сезону».

«Був варіант просто відправити її до Києва вже з Остерсунду, але вирішили, що краще дати їй ще 7-10 днів, щоб вона спокійно постояла на лижах і плавно вийшла з сезону. Та, в залежності від стану дівчат, ми не можемо виключати замін вже на місці».

Етап Кубку світу в Голменколлені відбудеться з 21 по 24 березня. На спортсменок очікують спринт, гонка переслідування і мас-старт.Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?