Бринзак: «Поки не бачу існування федерації біатлону без себе»

...

Планується залучення до роботи Андрія Дериземлі та Сергія Седнєва.

брынзак биатлон украина

Владимир Брынзак. Фото - kp.ua

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак поділився своєю думкою про майбутнє українського біатлону. За його словами, він намагається підтягнути досвідчених спортсменів до роботи, але поки що не бачить людей, які готові самостійного керувати федерацією.

– Коли підуть зіркові спортсмени – український біатлон буде приречений?

– Чому? Вже 20 років крутимося, резерв є, а ще намагаємось думати про зміну поколінь. Але хіба це так легко?

«Чи ви думаєте, що наші основні спортсменки такі прості, з ними комфортно працювати? Меркушина, Джима, Підгрушна, Семеренки. Усі вони не прості люди з характером».

Тренуються, виступають – деколи відчуваєш, що вони це роблять для когось, а не для себе. Раніше 15% з призових на Кубку світу йшло у федерацію – давно ми від цього відмовились, щоб спортсмени могли більше отримати. А ще паралельно треба, щоб ми забезпечили забезпечили усі витрати, пов’язані з тренувальним процесом, кожну травму вилікували. Півтори тисячі євро за кожне обстеження в Німеччині.

«Зламалися два автобуси в Норвегії – за ремонт одного 3000 євро, за іншого – 3700. І хто це відшкодує, держава? В якому кошторисі це можна передбачити? Це вам легко написати та дати красиву картинку, що вже пора всіх міняти, президент федерації вже старий, треба там Дериземлю чи Цербе».

– Якою ви бачите федерацію біатлону без Бринзака? Вона реально може існувати?

– Поки не бачу. Знаю, скільки робиться кожного дня, і не знаю, хто б міг все це потягнути. Хотів би, щоб Дериземля більше залучався, мені подобається, як працює Седнєв, але він був дискваліфікований за вживання допінгу. Не можу відійти від справ поки що, тому що не хочу, щоб федерація біатлону завалилася так само, як це зробили в інших видах спорту.

«Я стараюся зробити систему, яка б запрацювала і без мене. Тільки трохи її підтримувати. Є Тростянець, в якому самі визвалися збудувати комплекс, є Харків, який відновлює розвиток біатлону. Підтягнулися нові молоді люди, 30-35 років, яким можу довіряти, і які можуть розвивати біатлон на місцях. Тепер треба підготувати людину, яка зможе ефективно всім управляти».

Однаково далеко нікуди не піду, буду віце-президентом чи просто десь поруч. Тому ще це сенс мого життя – ніяких дивідендів не отримую, просто мені дуже цікаво цим займатись.

Нагадаємо, що раніше був озвучений склад збірної України на етап Кубка світу з біатлону в Естерсунді. Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна не потрапила в команду на 1-й етап.

За підсумками сезону 2018/19 жіноча збірна України зберегла квоту в 5 чоловік. Новий сезон стартує 30 квітня в шведському Естерсунді.

Раніше повідомлялося, що президент федерації біатлону України Володимир Бринзак відповів на питання про будівництво біатлонного комплексу в Буковелі і можливості проведення в Україні змагань міжнародного рівня.

Джерело: Ua.tribuna.com


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Биатлон

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?