Бринзак — про відносини з Росією: «Однаково ми колись помиримося і будемо мирно жити»

...

Не всі країни ведуть боротьбу з антидопінговим комітетом за своїх спортсменів.

Владимир Брынзак биатлон

Владимир Брынзак, xsport.ua

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак вважає, що у Росії ніхто не приховує допінг. За його словами, антидопінгові правила порушують і в Україні, проте не на офіційному рівні.

– Дуже багато спортсменів у Швеції, Чехії, Канаді говорили про допінг в Росії. Україна зайняла нейтральну позицію, навіть враховуючи, що у нас війна. Чому?

– Моя позиція така: в Росії не тільки погані та негативні люди. Я не за це. Є і спортсмени нормальні, яких ми знаємо і спілкуємось. Коли приїжджаємо в Контіолахті, там багато російських вболівальників, які щиро підтримують наших біатлоністів.

«У нас підтримують ідею, що ми повинні освистувати та гнобити росіян. Але якщо вони нормальні люди, то чому це потрібно робити? Однаково ми колись помиримося і будемо мирно жити».

– В Росії немає допінгу?

– Звичайно, що є. Це ніхто не приховує. І у нас був, хоч і не на офіційному рівні. Той же Седнєв сам порушив антидопінгові правила, коли побачив, що результати в нього падають. Але це все без системи.

«З проблемами Росії з допінгом нехай розбираються спеціалісти. Якщо її визнають винною, то тоді і покарають».

У нас була ситуація з Абрамовою, ми бачили, що вона порушувала антидопінгові правила – найняли адвокатів на свої гроші, які виграли для нас суд. Їй зняли звинувачення в допінгу, це перший випадок, коли в біатлоні таке хтось зумів зробити. В Росії поки що жодного разу не боролися за своїх спортсменів.

Сьогодні Володимир Бринзак заявив про те, що він не має наміру покидати федерацію біатлону України.

Нагадаємо, що раніше був озвучений склад збірної України на етап Кубка світу з біатлону в Естерсунді. Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна не потрапила в команду на 1-й етап.

За підсумками сезону 2018/19 жіноча збірна України зберегла квоту в 5 чоловік. Новий сезон стартує 30 квітня в шведському Естерсунді.

Раніше повідомлялося, що президент федерації біатлону України Володимир Бринзак відповів на питання про будівництво біатлонного комплексу в Буковелі і можливості проведення в Україні змагань міжнародного рівня.

Джерело: Ua.tribuna.com


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Биатлон

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?