Бринзак: «Тренер Брикайло відповів, що вона закінчила та поїхала працювати в Чехію»

...

Спортсменка заявила, що від неї відвернулися представники Федерації біатлону під час важкої хвороби.

Владимир Брынзак, biathlon.com.ua

Владимир Брынзак. Фото: biathlon.com.ua

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував ситуацію з українською біатлоністкою Мар’яною Брикайло.

Вчора стало відомо, що у спортсменки був діагностований рак, а сама Мар’яна повідомила, що їй не пропонували допомогу з Федерації біатлону.

Ниже наведений повний коментар Бринзака, якій він залишив в одній з українських спортивних спільнот в Facebook.

«Шановні вболівальники! Звичайно, у всьому винен Бринзак, коли випадково дізнаєшся інформацію з Фейсбука, що на операцію біатлоністці Литвиненко з Чернігова збирають кошти і дзвониш, і фінансуєш. Про Тисєєву також з Фейсбуку, і знову все робиш, щоб у неї не було проблем. Зараз оплатили 15 тисяч гривень за операцію молодої спортсменки Велігорської, і так весь час», — написав функціонер.

«Що стосується Мар’яни, то я спитав у тренера юніорської збірної Кравченка, що з Брикайло. Він відповів, що вона закінчила і поїхала працювати в Чехію. Більше ніхто нічого не говорив — ні вона, ні особисті тренери, ні Тернопільська федерація. Я ще спитав, чому не здала декілька пар лиж для молоді, які купляла Федерація. Мені відповіли, що вона продала їх і здавати не буде. Хоч ми з усіма домовлялися, що, хто закінчує займатись біатлоном, лижі передає для молоді».

«Спортсмени на контракті в штатній команді Міністерства молоді та спорту і учбово-тренувальні збори та участь у змаганнях — це міроприємства міністерства, і міністерство повинно страхувати спортсменів, які отримують травми і хвороби під час професійної діяльності. Я вже багато разів звертав на це увагу чиновників, та це питання так і не вирішене не тільки в біатлоні. І, звичайно, я винен, що травмуються, хворіють, не мають медичних страховок, не забезпечені житлом, не будуються бази і що заміж не можуть вийти. Навіть не знаю, що буде наступне, в чому я ще винен. Але, я думаю, Денис Шаховець щось нове придумає».

«А федерація разом з Сумською обласною радою тим часом купила будинок Ані Кривонос, квартиру Юлії Журавок, я особисто профінансував ремонт бази в Чернігові на 2,5 мільйона гривень. Та то таке, напевне треба більше піаритись в Фейсбуці. Але справжні вболівальники і всі, хто розуміють, як це все кожен день робиться для спортсменів, тренерів, і за це я отримую всього навсього моральне задоволення від достойних результатів. І від того, що хтось це розуміє і просто по-людські подякує за багаторічну волонтерську роботу».


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Биатлон

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?