Sportarena

Бєлкіна вирвала золото чемпіонату України в спринті. Це її шосте золото

Три натуралізовані українки на вершині спринтерської гонки на чемпіонаті України.

Надежда Белкина Украина

Надежда Белкина, biathlon.com.ua

Надія Бєлкіна, дворазова призерка Кубку IBU цього сезону стартувала однією з останніх в спринті на чемпіонаті України, після всіх основних суперниць, тому мала певну перевагу.

Не в останню чергу завдяки цьому Бєлкіна зуміла вирвати золото — Надія промахнулася двічі, але на фініші випередила Єкатєріну Бех та Дар’ю Блашко, у яких по одному промаху. Бех стала срібною призеркою чемпіонату, програвши Бєлкіній 3,5 секунди, а Блашко — бронзова призерка.

Усі три призерки є натуралізованими українками — Бєлкіна та Бех прийшли в команду з Росії, а Блашко — з Білорусі.

Дар’я, таким чином, не змогла захистити звання чемпіонки України, яке вона здобула минулого року. Тоді Блашко в боротьбі за золото обійшла якраз Бєлкіну, яке стала срібною призеркою.

Для самої Надії це шосте золото на чемпіонатах України. Раніше вона ставала чемпіонкою в спринті у 2014 та 2016 роках (двічі), також вигравала золото в пасьюті (2016) та естафеті (2013).

Найкращий хід на дистанції показала Яна Бондар, але вона припустилася одразу п’яти промахів — відставання в понад хвилину та п’яте місце. Юлія Журавок та Ольга Абрамова, ще дві учасниці команди «Б», не беруть участь в чемпіонаті України.

Результати гонки

1. Надія Бєлкіна (1+1) 25:09.2
2. Єкатєріна Бех (0+1) +3.5
3. Дар’я Блашко (0+1) +11.1
4. Анна Кривонос (0+1) +32.9
5. Яна Бондар (3+2) +1:10.6


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Теги: Биатлон

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena