Бєлкіна втретє в сезоні взяла медаль на етапі Кубка IBU
...

Надежда Белкина, biathlon.com.ua
Третя бронза українки.

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна змогла втретє в сезоні піднятися на подіум в гонці Кубка IBU. Як і в попередніх двох випадках, Бєлкіна фінішувала третьою в спринті — цього разу вона здобула медаль на польському етапі в Душнічках-Збруй, а до того фінішувала третьою в шведському Ідре та італійському Ріднау.

Бєлкіна, в принципі, могла поборотися і за срібло, але бігла першою серед усіх фавориток гонки, тому шведка Йоханна Скоттхейм змогла додати на фініші та покращила час українки. У цілому, Надія провела хорошу гонку — закрила всі мішені, показала 5-й результат чистим ходом на дистанції та 6-й за часом стрільби.

На фініші Бєлкіна шість секунди програла Скоттхейм (саме стільки шведка вирвала завдяки фінішному спурту), а також півхвилини програла росіянці Наталії Гєрбуловій (вона зробила золотий дубль в Польщі).

Ще три українки фінішували поза топ-15. Були шанси на хороший виступ у Ольги Абрамової, але вона понад хвилину стріляла стоячи, через що програла усім суперницям понад 30 секунд лише на стральбі. Як наслідок, відставання від переможниці в півтори хвилини та 17-е місце.

Яна Бондар з чотирма промахами (знову три промахи на стійці) опинилася на 36-му місці, програвши 2 секунди іншій українці, Марії Кручовій, у якої два промахи та 35-е місце.