Sportarena

Чотири українки фінішували в топ-15 спринту в Нове-Мєсто

Найкраща гонка сезону для українського жіночого біатлону.

Чотири українки фінішували в топ-15 спринту в Нове-Мєсто - Биатлон

Олена Підгрушна, biathlon.com.ua

Українки реабілітувалися після провалу в Гохфільцені. Синьо-жовті біатлоністки видали найкращу гонку сезону (поки що), а одразу чотири представниці України фінішували в топ-15.

Надуспішну гонку для України розпочала Валя Семеренко, яка чудово провела перші два кола, закрила усі мішені та певний час була орієнтиром для суперниць на дистанції. На останнє коло Валентини не вистачило, через це вона опустилася з 11-го на 15-е місце на фініші.

Також чисту гонку видала Анастасія Меркушина, яка показала третій результат за швидкострільністю і завдяки цьому змогла обійти Валентину Семеренко. Меркушина програла 15 секунд Валентині на дистанції, але нівелювала цей програш на стрільбищі — на фініші перевага в 2 секунди на 14-е місце.

Черговий неймовірний фініш видала Олена Підгрушна. Капітан жіночої команди повільно (як і зазвичай) розпочала, чисто пройшла першу стрільбу, а на підході до другої стрільби програвала Валентині 15 секунд. На стійці Підгрушна заробила одне коло штрафу і вийшла на фінішне коло на 19-му місці. Далі була класична Олена: вольове останнє коло, неймовірна швидкість та фініш. Підгрушна показала найкращий результат ногами на третьому колі, відіграла шість місць та фінішувала 13-ю. 

Здавалося, це все, але ні. Віта Семеренко стартувала в останній групі, траса до того моменту була всипана новим снігом, як наслідок лижі йшли добре. До останнього вистрілу Віта претендувала на подіум, але промах, який позбавив її шансів на призове місце. Семеренко до останнього боролася за топ-6, а на фініші програла квітковій церемонії 0.4 секунди. У Віти 7-е місце, найкращий результат сезону.

П’ятою українкою, яка бігла в спринті, була Юлія Джима. Вона лише вчора провела перше тренування після хвороби, тому швидкістю не могла конкурувати з дівчатами. З одним промахом Джима фінішувала 41-ю та кваліфікувалася в пасьют.

Перемогу в гонці (першу в кар’єрі) здобула Марте Олсбю-Розеланд, яка на 4,5 секунди випередила Лауру Дальмайєр. Але саме німкеня стала головним ньюзмейкером вечора — вона вперше вийшла на старт у цьому сезоні, одразу показала найкращий результат за швидкістю та претендувала на перемогу. Дальмайєр повторила досягнення минулого року: тоді вона теж посіла друге місце в першому старті після повернення. Третє місце дісталося Пауліні Фіалковій, яка програла переможниці 6 секунд.

У боротьбі за жовту майку лідера стратегічну перемогу здобула Доротея Вірер, яка з двома промахами фінішувала 9-ю. У Кайси Макарайнен завал — п’ять промахів, дві хвилини відставання та 58-е місце.

Результати гонки

1. Марта Олсбю-Розеланд (Норвегія, 0+0) 19:44.6
2. Лаура Дальмайєр (Німеччина, 0+1) +4.5
3. Пауліна Фіалкова (Словаччина, 0+0) +6.2
4. Анаї Шевальє (Франція, 1+0) +23.0
5. Лєна Хеккі (Швейцарія, 0+1) +29.3
6. Ганна Еберг (Швеція, 0+0) +31.0
7. Віта Семеренко (Україна, 0+1) +31.4

13. Олена Підгрушна (0+1) +43.4
14. Анастасія Меркушина (0+0) +43.8
15. Валентина Семеренко (0+0) +46.0
41. Юлія Джима (1+0) +1:38.0 


Оперативное видео самых важных и красивых голов в нашем канале в Телеграме

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
2 Vbet обзор до 150 000₴ + 500 FS
4.7
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena