УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Дериземля: «Наші біатлоністи не критикують росіян за допінг? Взагалі потрібно»
...

...
Андрей Дериземля, biathlon.com.ua
Українець виступив проти допінгу в біатлоні.

Екс-біатлоніст Андрій Дериземля вважає, що українські спортсмени мають критикувати представників Росії за вживання допінгу. Адже кожен біатлоніст має виступати проти допінгу.

«Взагалі потрібно. Тому що кожен спортсмен і федерація проти допінгу. Якщо спортсмен відбув покарання і міжнародна федерація дала допуск до змагань, то це справді йде травля. Якщо є ситуація, треба відстороняти всю федерацію».

«Якщо персонально брати одного спортсмена, то збоку виглядає дійсно як травля. Про багатьох спортсменів і збірних можна дискутувати щодо допінгу», — сказав Андрій в інтерв’ю Tribuna.com.

Дериземля повідомив, що більшість елітних спортсменів вживає препарати від астми, які можуть допомагати їм показувати високі результати.

«Чому ми не кажемо про норвежців, в яких астма і дозволено приймати препарати? В тій же збірній Франції є люди, які йдуть на допінг і заповнюють піваркуша дозволених препаратів. Я не один раз здавав на допінг і пишу: «Вживав вітамін С, вітамін Е». А норвежці, шведи розписують купу всього. Мені було неприємно».

«Підіймалося питання: астматики – це професіонали чи вже паралімпійський вид спорту? Тоді зробили запит за проханням болгар, хто ж все-таки астматики. І прийшла відповідь – не поіменна, а кількісна. 28 людям з топ-30 офіційно дозволили вживати препарати від астми, в тому числі росіянам. Що вони там приймали – Бог його знає».

Українець розповів, що зі слів російських спортсменів, вони розпочинали використовувати допінг ще в юніорському віці.

«Не можу сказати на 100 відсотків, але раніше ми досить тісно спілкувалися з російськими спортсменами і тренерами. Не можу сказати напряму, що використовувався допінг – треба спіймати і довести, що тренери і спортсмени дійсно цим займаються. Але зі слів спортсменів і тренерів, то вони використовували допінг навіть в юніорському віці. І далі вже – на рівні збірних».

«Навіть спортсмени, які займалися на внутрішніх змаганнях, кубках Росії. Тому що в них переможець чемпіонату Росії і його тренер отримують не менше тисячі доларів зарплати. Їм не треба їхати на етапи кубка світу. Головне – виграти чемпіонат Росії. Можливо, це в них відбувалося масово. Свідком я не був, але такі розмови були. Не знаю, як зараз, але раніше таке було».

Останнім часом багато біатлоністів виступають з критикою російських спортсменів за вживання допінгу. Наприклад, чехи Міхал Крчмарж і Ондржей Моравец виступили проти росіянина Олександра Логінова. Їх підтримали Мартен Фуркад і Себастьян Самуельссон.

Раніше повідомлялося, що Росія може бути відсторонена від Олімпіади в Токіо з огляду на проблеми країни з допінгом.Добавить комментарий
Читайте также
18 февраля, 8:31
3745
14
18 февраля, 8:31
15 февраля, 11:47
946
2
15 февраля, 11:47
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?