Sportarena

Йоханнес Бйо переграв Мартена Фуркада в пасьюті в Оберхофі. Українці — поза топ-20

Норвежець ще більше зміцнив лідерство в загальному заліку Кубка світу.

Йоханнес Бйо переграв Мартена Фуркада в пасьюті в Оберхофі. Українці — поза топ-20 - Биатлон

Йоханнес Бе принес победу Норвегии, Getty Images

Йоханнес Бйо, який стартував другим в пасьюті, уже після першої стрільби опинився лідером: Алєксандр Логінов промахнувся, завдяки чому норвежець обійшов його. Після другої стрільби він збільшив перевагу до 20 секунд, але промах на третьому вогневому рубежі дозволив одному з суперників наблизитися до Бйо-молодшого. Цим суперником був Мартен Фуркад, який на передостанньому колі тримався на рівних з лідером сезону.

Вирішальна стрільба стала своєрідним флешбеком в минулий сезон, де Йоханнес та Мартен часто в очних дуелях визначали переможця гонки. Цього разу Фуркад вирішив зробити ставку на швидкострільність, але прогадав: два промахи, тоді як у Йоханнеса лише один. Мартен вийшов на останнє коло одразу четвертим, втративши шанси на подіум.

Несподівано в боротьбу за подіум втрутилися німець Арнд Пайффер та італієць Лукас Хофер, які бездоганно пройшли пасьют. На виході зі стрільби вони програвали Бйо менше 10 секунд, але потім Йоханнес вирішив пришвидшитися, накинувши суперникам по 15 секунд за півкола. Боротьби за перемогу не вийшло, але за срібло Пайффер та Хофер боролися до останнього. Німець, на радість публіці, обійшов італійця на фінішній прямій та став другим.

Що стосується українців, то лише Дмитро Підручний зумів покращити свій результат. Він піднявся з 25-го на 21-е місце, припустившись двох промахів. У Сергія Семенова через два промахи на останній стрільбі фініш на 43-му місці, а Артем Прима не фінішував.

Один з найкращих прогресів гонки у виконанні Сімона Фуркада: він піднявся з 46-го на 16-е місце, показавши 4-й чистий час переслідування. Найкращий у цьому компоненті гонки став Лукас Хофер.

Результати гонки

1. Йоханнес Бйо (Норвегія, 0+1+1+1) 34:29.8
2. Арнд Пайффер (Німеччина, 1+0+0+0) +15.1
3. Лукас Хофер (Італія, 0+0+0+0) +15.8
4. Мартен Фуркад (Франція, 0+1+0+2) +32.6
5. Алєксандр Логінов (Росія, 1+1+2+0) +42.4
6. Сімон Дестьє (Франція, 0+1+0+0) +51.8

21. Дмитро Підручний (0+0+1+1) +2:41.1
Сергій Семенов (1+0+0+2)
Артем Прима (0+1+2+2) — DNF


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena