Sportarena

Йоханнес Бйо: «Це було складніше, ніж я думав»

Норвезький біатлоніст розповів на прес-конференції після гонки про враження від другої перемоги поспіль в Поклюці.

Йоханнес Бйо: "Це було складніше, ніж я думав" - Биатлон

Йоханнес Бе, фото Алексея Мандзия

Норвежець Йоханнес Бйо переміг в другій поспіль гонці в Поклюці. Вчора він був найкращим у спринті, а сьогодні не без проблем відстояв перше місце у гонці переслідування.

«Це було складніше, ніж я думав. Я проводив хорошу гонку аж до останньої стрільби, потім я впустив в боротьбу за перемогу ще двох людей. І все вирішив спринтерський фініш. В принципі, усе сталося не дуже просто: у біатлоні можна планувати лише до наступної стрільби», — сказав норвежець після гонки.

Перемога Бйо не вийшла б настільки напруженою, якби не 2 хиби на останньому вогневому рубежі.

«На передостанньому колі мені казали, що у мене 50 секунд переваги, тож мій план наступний — залишити трохи сил перед стрільбою, щоб підійти свіжішим. Можна було схибити один раз або стріляти точно, тоді б я точно виграв. Але я схибив двічі, тож залишилося вірити, що суперники промахнуться. Але вони не промахнулися», — сказав Бйо.

Також переможець розповів про фінішний відрізок та про наступні етапи.

«Втомленість на фініші? Це був тяжкий тиждень в Поклюці, до того ж я почав дуже сильно сьогодні, аби втримати перевагу по часу. Думаю, що витратив більше сил, ніж інші на старті, тому виглядав втомленим на фініші. Але мав хорошу тактику на останньому колі, за рахунок чого і виграв.

У Гохфільцені треба продовжувати набирати форму, покращувати стрільбу, бо хоча результати хороші, я не дуже задоволений своїм біатлоном. Прагнутиму бути кращим наступного тижня», — підсумував Бйо.

Норвежець прийшов до фінішу першим з результатом в 30 хвилин та 20.4 секунди. Друге місце посів француз Фійон Майє, який програв переможцю лише 0,1 секунди. Бронза у росіянина Олександра Логінова.


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena