Публикации
сегодня, 16:43
2806
2
сегодня, 16:43
Лента новостей

Комунікація — рівень «бог». Як в жіночій збірній з біатлону провели заміну
...

Юлія Журавок, biathlon.com.ua
Думаєте, хтось комусь щось сказав?

Ще не почався другий етап Кубка світу, а в жіночій збірній України уже зміни. Юлія Журавок поїхала на Кубок IBU, замість неї в першій команді — Ольга Абрамова.

Це прогнозована заміна, на яку варто було чекати, якщо не під Гохфільцен, то в Нове-Мєсто на Мораві. Юлія Журавок показала 97-й результат за швидкістю в спринті в Поклюці, програвши найкращій біатлоністці на лижні понад 3 хвилини. Це не просто багато — це дуже багато.

Очевидно, за декілька днів перерви між Поклюком та Гохфільценом швидкісного прориву від Юлії очікувати не варто було — на даний момент вона не готова бігти на етапах Кубка світу (за виключенням хіба індивідуальних гонок).

Дивує у цій ситуації два інших фактори:

а) чому її замінила Ольга Абрамова? На першому етапі Кубка IBU кращі результати показувала Надія Белкіна (в її активі уже один подіум), вона перебуває в кращій готовності.

До того ж, сама Ольга заявляла після першого старту, що проводила лише одне швидкісне тренування перед початком сезону. «Два місяці я провела без швидкісної роботи. І це вперше за всі роки тренувань я почала сезон після всього одного швидкісного тренування, яке провела 27 листопада», — заявляла Абрамова.

Єдиним поясненням виклику Абрамової, а не Бєлкіної може бути те, що на неї спершу розраховували лише як на запасну, а потім через хворобу Юлії Джими з’ясувалося, що вона може стартувати. Тобто Ольга могла б просидіти весь етап без змагальної практики, а Надія — бігатиме в Кубку IBU.

б) чому про заміну ніхто і ніяк не повідомив? Після етапу в Поклюці головний тренер збірної Андрєй Прокунін давав два коментарі, ось вони:

«Замін після етапу не плануємо. Але можливо ще подумаємо, може щось зміниться», — це його коментар для Sport Arena.

«Звісно, ми слідкуємо за дівчатами на Кубку IBU і тримаємо їх на олівці. Замін, щоправда, зараз не плануємо, тому що дуже вузька змагальна програма», — а так він казав в ефірі UA: Перший.

Якщо було вирішено провести заміну, то потрібно через якийсь канал комунікації донести інформацію про неї і пояснити причини. Хіба це так складно?Добавить комментарий
Читайте также
сегодня, 16:43
2806
2
сегодня, 16:43

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?