Публикации
сегодня, 16:43
2783
2
сегодня, 16:43
Лента новостей

«Лижі просто жах. Понабирали в сервіс-бригаду якихось аматерів з непонятної країни». Підручний розніс сервісменів збірної
...

Дмитро Підручний, фото Олексій Мандзій
Капітан збірної України виступив проти сервісменів української збірної з біатлону.

Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний після невдалого мас-старту на етапі в Нове-Мєсто, де він фінішував 17-м з двома промахами, розкритикував сервіс-бригаду збірної, звинувативши їх в бездіяльності.

«Гонка просто жахлива, лижі сьогодні — може у когось були гірші, ніж в нас — тренувальні лижі їхали краще, ніж ті, в яких ми змагалися. Узагалі за сезон багато хочеться сказати про лижі. За три етапи змазчики один раз вгадали зі змазкою, а так кожна гонка. Вчора, а вчора просто повезло, що стрільба була нормальна і суперники багато настріляли. Лижі вчора теж були не супер, а середні. Сьогодні просто жах», — висловився Підручний в ефірі UA: Перший.

За підсумкаи мас-старту Дмитро Підручний показав 24-й результат на дистанції, програвши 2 хвилини чистим ходом Йоханнесу Бйо.

За словами Підручного, він неодноразово жалівся на лижі сервісменам, але ті не слухають його.

«Понабирали в сервіс-бригаду, блін, якихось аматерів з непонятної країни, ніфіга не роблять, кожен раз приходиш, жалієшся їм на лижі, а вони говорять, що ви просто спортсмени такого рівня».

Дмитро пояснює, що минулого сезону чомусь такого не було, і українські біатлоністи могли змагатися на рівних з суперниками з інших країн.

«Чомусь минулого року ми могли боротися з іншими спортсменами, десь за сезон 1-2 рази були погані лижі, а тут один раз за півсезону хороші лижі. Просто нема слів, як готують лижі — шукають після кожної гонки винних, крім себе».

Найбільша проблема в лижах була при підйомах — українців, за словами Підручного, обходили абсолютно всі, програші могли складати по 20 секунд за підйом.

«Важко біглося після вчорашньої гонки, вчора виклався на все. Так, було важко, але доїжджаєш до підйома — а там 20 секунд будь-якому спортсмену програєш, бо лижі просто не їдуть, всьо. Зі спуска ще встанеш за кимось в спину, не сильно відстаєш, а в підйом — ну просто стоячі лижі, і всьо. Не знаю, як можна, просто бракує слів».

Урешті-решт, Дмитро Підручний висловив сподівання, що президент федерації біатлону Володимир Бринзак почує збірну і якось вплине на ситуацію: «Надіємося, що президент нас почує».

Склад сервіс-бригади оновився на 75% перед початком нового сезону. З попереднього сезону залишився українець Сергій Михайленко, а крім нього в команду прийшли словак Душан Отченаш, росіяни Роман Віролайнен та Дмітрій Мєдвєдєв. Сервісмени з Росії потрапили в склад збірної разом з Андреєм Прокуніним, який очолив жіночу збірну. Разом вони раніше працювали в Республіці Корея.

У попередньому сезоні провідним сервісменом української команди був українець Віталій Руденчик.

Слова Дмитра Підручного — не перша скарга на лижі від чоловічої збірної. У провальній естафеті в Гохфільцені українці програли ногами понад 4 хвилини.Добавить комментарий
Читайте также
сегодня, 16:43
2783
2
сегодня, 16:43

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?