Лєсніков: «Ми набрали чимало очок і маємо хорошу позицію в Кубку націй»

...

Загалом тренер задоволений роботою біатлоністок.

валерий лесников биатлон
Валерий Лесников, biathlon.com.ua

Головний тренер жіночої збірної України з біатлону Валерій Лєсніков прокоментував виступ своїх підопічних протягом сезону. За його словами, дівчата ще додадуть і зможуть в гарній формі підійти до чемпіонату світу.

«Підгрушна? Вона – молодець, добре відпрацювала, хоча й було дуже складно. Цей сезон і гонки Олені даються непросто. Три старти поспіль вона не випадала з ТОП-20. Стабільно трималася серед лідерів, хотіла залишитися в групі, і це, ймовірно, вплинуло на якість проходження вогневих рубежів», — цитує Лєснікова UA:БІАТЛОН.

«Віта та Валя Семеренки? Вони намагалися працювати на максимум. Інша справа, що у них вийшли різні результати. Тут усе залежало від якості стрільби. Конкуренція зросла: одна помилка – і біатлоністка відразу випадає з числа лідерів. Спортсменки починають розбігатися, і наші дівчата – не виняток».

«В цілому, все добре. Ми набрали чимало очок і маємо хорошу позицію в Кубку націй на кінець передноворічних стартів. Йдемо з хорошим настроєм в новий рік, а також знаємо, над чим ще потрібно попрацювати. Дівчата ще додадуть у функціональному плані, і на чемпіонаті світу в нас буде сильна команда».

«Блашко? Те, що Даша потрапила до масстарту – вже хороший результат. Є на що далі дивитися і розраховувати. Але чому ця гонка не вдалася для неї, чому Блашко так швидко випала із контакту з групою – сказати не можу, бо ще не бачив її після фінішу. Ми обов’язково розберемося, чому так сталося: чи то хвилювання, чи третя гонка поспіль дала про себе знати. У попередніх гонках вона виклалася на повну, тож, можливо, не до кінця відновилася.

Джима? Неоднозначна ситуація вийшла зі стартовим номером Юлі у спринті. Ми вирішили ставити дівчат з огляду на їхні попередні досягнення в спринтерських гонках. Трагічних моментів не сталося, погода ніяк не вплинула на результат. Мені здається, що навіть перша стартова група отримала більше неприємностей, ніж третя-четверта».

Найкращими результатами початку сезону стали срібна медаль Юлії Джими на етапі в Естерсунді, а також четверта позиція України під час естафети в Гохфільцені.

Наразі у рейтингу Кубку Націй жіноча збірна України знаходиться на шостій сходинці (4582.0), поступаючись Німеччині, Росії, Франції, Норвегії та Швеції.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
434
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?