Публикации
Лента новостей

Підгрушна: чотири роки до наступної Олімпіади можу витримати спокійно
...

...
Олена Підгрушна, Getty Images
Капітан збірної готується до Пекіну.

Українська біатлоністка Олена Підгрушна має намір готуватися до наступної зимової Олімпіади, що відбудеться в Пекіні у 2022 році.

«Дуже шкода, що не виступала на Олімпійських іграх. В цьому сенсі тут дуже складно. Колись я спілкувалася із дівчатами, які також приїжджали на Ігри у Ванкувері і були запасними — Писаренко і Вайгіна-Єфремова. Вони також тоді приїхали і жодної гонки не пробігли», — розповіла Підгрушна ua.tribuna.com.

«Тоді Люда говорить, мовляв, я не лідер команди і не претендувала в основу, але бути на Олімпійських іграх і не стартувати — це психологічно дуже важко. А оскільки я не останній номер в команді і опинилася в такій ситуації, то було не менш складно».

«Дуже рано говорити про можливу участь у ще одній Олімпіаді. Дуже багато буде залежати від цього сезону — це не прості слова. Помінявся тренерський штаб, збільшили склад команди. Як ці тренери спрацюються, який буде результат? Питань дуже багато».

«У мене вік спортсмена вже такий, що якби цей рік був із неправильною підготовкою, третій сезон поспіль я би фізично не витримала. Посипались би травми. А оскільки ми зробили правильну підготовку, я розумію, що при такому розкладі я можу витримати чотири роки спокійно».

«Коли все плавно, гладко, спокійно, ти із задоволенням йдеш на тренування і так само із задоволенням повертаєшся додому. В такій атмосфері, яка цього року склалася, я можу впевнено сказати: так, чотири роки можна готуватися, думати про наступні Олімпійські ігри».

Нагадаємо, Підгрушна не провела жодної гонки на останній Олімпіаді у корейському Пхьончхані, перебуваючи в запасі збірної України після перерви.Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
197
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?