Підручний: «Білорус дуже швидко йшов, часом за ним було дуже важко триматися»

...

Українець випередив суперника завдяки влучній стрільбі.

Пидручный

Дмитрий Пидручный, Фото: biathlon.com.ua

Біатлоніст Дмитро Підручний прокоментував успішний виступ збірної України в змішаній естафеті на чемпіонаті Європи в Раубічах. На останньому етапі українцю вдалось випередити представника Білорусі Сергія Бочарникова та принести команді золото континентальної першості.

«Не зовсім все вдалося, але, звичайно, оцінюю гонку позитивно. Трохи на стрільбі лежачи, можливо, поспішав або не відреагував на вітер. Треба проаналізувати з тренером, що було не так. Але я думаю, що поспішав. При стрільбі стоячи розумів, що помилятися не можна, тому що така вже очна боротьба йшла», — сказав Підручний в ефірі UA:Перший.

«Білорус, чесно кажучи, два перші кола дуже швидко йшов. Чи в них лижі добре їхали — не знаю, але він серйозно так додавав з кожним метром. І часом за ним було дуже важко триматися. Траса сьогодні в дуже жахливому стані — каша. Важко було за ним триматися, і я розумів, що при стрільбі стоячи треба було відпрацювати чисто, щоб були шанси на золото».

Збірну України в змішаній естафеті представляли Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний. На фініші українська команда випередила Росію на 32 секунди.

Медаль в змішаній естафеті стала четвертою для України на чемпіонаті Європи. Раніше срібло в супер-спринті виборола Олена Підгрушна, бронзовим призером в супер-спринті став Дмитро Підручний, Анастасія Меркушина та Руслан Ткаленко здобули бронзу в сингл-міксті.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?