Підручний: «Загалом сезоном задоволений — він вийшов стабільним»

...

Українець задоволений своїм виступом.

Пидручный

Дмитрий Пидручный, biathlon.com.ua

Український біатлоніст Дмитро Підручний прокоментував результати масстарту на етапі Кубка світу в Голменколлені. Крім того, він підвів підсумки цього сезону.

«Сьогодні вже з ранку себе не дуже гарно почував. Є якась в’ялість і горло трішки болить. Навіть думали над тим, аби не стартувати. Але разом з тренером вирішили, що — остання гонка, і потрібно добре стрільнути і поборотись за те, щоб залишитись на своїх позиціях в топ-20. Намагався зробити все від себе можливе — як на лижні, так і на рубежі. На стрільбі, можна сказати, на 99% вдалося, а на трасі… Вижимав з себе максимум, але більше на сьогоднішній день, на жаль, не можу. Просто бракує сил боротись.

Загалом сезоном задоволений — він вийшов стабільним. За винятком першого спринту, кожна гонка — в очках. Сьогодні була тридцята гонка в сезоні, і це був перший раз, коли я стартував так багато. Загалом сезон вважаю для себе вдалим, успішним. Можливо, не завжди був на трасі таким, яким би хотів себе бачити, але вдалося поступово набирати форму до головного старту і дійсно вийти на пік на чемпіонат світу. І вже там показувати результати на рівні лідерів», — цитує біатлоніста biathlon.com.ua.

Також Підручний поділився планами на майбутнє.

«Про наступний сезон поки не думав, і, напевне, ще не скоро почну. (Посміхається.) Вже коли звільниться голова від цих змагань, будемо аналізувати, чого не вистачало в цьому сезоні. Вже деякі думки є, але озвучувати їх не буду: над цим вже будемо працювати з тренером, радитись і вносити корективи.

Мета — досягти ще більшої стабільності у лижному ході і покращити результати одразу з початку сезону. Ну і — надалі покращувати стрільбу. Хоча у порівнянні з минулими сезонами, цього року стабільність набагато краща», — додав українець.

У загальному заліку Кубка світу Підручний посів 18е місце.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?