Прима: хотілося б настріляти більш якісніше, але всі були в однакових умовах

...

Біатлоніст залишився задоволений своїм результатом у мас-старті.

Прима

Артем Прима. Фото - biathlon.com.ua

Українець Артем Прима прокоментував свій виступ у мас-старті на чемпіонаті світу у Антхольц-Антерсельві. Біатлоніст підкреслив, що задоволений результатом у гонці, проте зазначив, що на світовій першості не вдалося показати найкращі показники.

«Я налаштовувався на те, що хтось відмовиться — якесь у мене таке передчуття було. Готувався, тому що хотів пробігти мас-старт. Все ж, як не крути, а це наново тобі дається шанс, адже всі разом стартуємо. Задоволений гонкою, хоча є така втома невелика. Всі були в однакових умовах. Я стартом задоволений, в принципі, і вважаю, що нормально його відпрацював. Хотілося б, звичайно, не три настріляти, а хоча б один або два — тоді взагалі все було б здорово.

«Естафета? Порівнювати вчора і сьогодні взагалі не можна ніяк, тому що різні погодні умови. Вчора було нормальне гарне ковзання, сьогодні — сильно мокрий сніг, тобто ковзання практично не було. Вчора коротка дистанція була, а сьогодні — довга. Все зовсім по-іншому. Я задоволений своїм етапом — після великої паузи мені дали можливість знову бігти свій улюблений етап».

«Кожен з хлопців, я впевнений, віддається до кінця, працює на максимумі. У кожного бувають провали: тут один, завтра інший. Це — спорт. Перед чемпіонатом світу налаштовувався на всі гонки. Хотів всі гонки бігти, бо розраховував, що десь в одній з гонок посміхнеться удача і вийде спрацювати добре, як на лижні, так і на вогневому рубежі. Так, в цей раз не все склалося, як хотілося, але сподіваємося, далі буде краще».

Артем Прима завершив мас-старт на 20-му місці. Перемогу у завершальній гонці світової першості здобув норвежець Йоханнес Бе. Ще один українець, Дмитро Підручний, допустив чотири неточних постріли та завершив гонку 23-ім.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: biathlon.com.ua

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?