Публикации
сегодня, 16:43
2348
2
сегодня, 16:43
Лента новостей

Прокунін: «Віта єдина, хто не перехворів в новорічні свята»
...

...
Андрей Прокунин, biathlon.com.ua
Тренер задоволений гонкою.

Тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокінуні прокоментував результати спринтерської гонки в Оберхофі, а також розповів про стан кожної з українських біатлоністок.

«Можу сказати, що сьогодні ми отримали хороший результат, задоволені гонкою Віти. Вона, мабуть, єдина, хто не перехворів в новорічні свята. І Олена, і Валя мали невеликі проблеми зі здоров’ям, Олена до цього часу не може одужати. З точки зору Кубку націй ми виступили не найкращим чином, але, тим не менш, раді шостому місцю Віти», — цитує Прокуніна Biathlon.com.ua.

«Що стосується Підгрушної, то її стан завжди під чуйним контролем. Сьогодні вона вийшла на трасcу, трохи покаталася. Сподіваюся, що хвороба вже в минулому. Ті питання, які були до сервісменів в кінці минулого року — це все-таки внутрішня кухня команди. Потрібно розуміти, що в кожному колективі є якісь проблеми, сьогодні їх уже начебто не було, і я цьому дуже радий».

А от результатами сьогоднішньої спринтерської гонки тренер жіночої збірної задоволений, хоча аж три спортсменки — Валя Семеренко, Юлія Джима і Юлія Журавок не потрапили до топ-60.

«Віта, яка не хворіла в цю новорічну паузу, показала, що наша команда на правильному шляху. Навіть Валя, у якій були проблеми зі здоров’ям, сьогодні показала хороший хід, хоча падіння секунд 20 у неї точно забрало. В цілому, вона провела хорошу гонку, але стрільба підвела. Дали шанс проявити себе Юлі Журавок, але, мабуть, вона трохи не впоралася з нервами, і на першій стрільбі лежачи не проконтролювала вітер і два габарити у неї не зайшли».

Перемогу в спринті здобула Ліза Вітоцці. Кращою з українок стала Віта Семеренко, яка фінішувала на 6 місці.Добавить комментарий
Читайте также
сегодня, 16:43
2348
2
сегодня, 16:43

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?