Sportarena

Прокунін: замін в жіночій збірній поки не плануємо, пріоритет — Кубок націй

Головний тренер незадоволений гонкою, але не етапом в цілому.

Андрей Прокунин биатлон Украина тренер

Андрей Прокунин, biathlon.com.ua

Жіноча збірна України на негативній ноті завершила перший етап Кубка світу з біатлону — у гонці переслідування жодної біатлоністки в топ-20, а Валентина Семеренко узагалі не фінішувала. Головний тренер команди, росіянин Андрєй Прокунін, результатом пасьюту незадоволений, але це не надто критично впливає на загальну оцінку за етап.

«Звісно, я незадоволений результатом гонки, але якщо говорити про етап в цілому, то це тверда четвірка. Але так, ця гонка невдала, дівчата показали не найкращі результати».

У пасьюті чи не найгірший регрес продемонструвала Олена Підгрушна — вона програла 20 місць (з 7-го на 27-е) і показала 46-й результат на дистанції. Сама Підгрушна після гонки в коментарі Sport Arena пояснювала, що погано себе почувала і це стало причиною невдалого результату.

Прокунін заявив, що були певні причини, чому Олена зробила два промахи на останній стрільбі, а також розповів причини сходу Валентини Семеренко.

«Остання стрільба Підгрушної — у Олени були певні причини, чому вона не змогла відстрілятися на нуль. А щодо сходу Валентини Семеренко — у неї досі проблеми зі здоров’ям, її ще не відпустило».

Після етапу в Поклюці жіноча збірна України посідає третє місце в заліку Кубка націй, усе завдяки хорошим результатам в змішаних естафетах та індивідуальній гонці. На наступному етапі, в Гохфільцені, буде дві гонки, які підуть в залік Кубка націй, на них збірна, за словами Прокуніна, і робитиме акцент.

«Замін після етапу не плануємо, програма в Гохфільцені — спринт, пасьют і естафета. Для нас пріоритетним зараз є Кубок націй. Але можливо ще подумаємо, може щось зміниться».

Другий етап Кубка світу з біатлону пройде в австрійському Гохфільцені з четверга по неділю. Якщо замін в українській команді не буде, то в заявку жіночої збірної потраплять: Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина та Юлія Журавок.Ан


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?