Sportarena

Прокунін: замін в жіночій збірній поки не плануємо, пріоритет — Кубок націй

Головний тренер незадоволений гонкою, але не етапом в цілому.

Прокунін: замін в жіночій збірній поки не плануємо, пріоритет - Кубок націй - Биатлон

Андрей Прокунин, biathlon.com.ua

Жіноча збірна України на негативній ноті завершила перший етап Кубка світу з біатлону — у гонці переслідування жодної біатлоністки в топ-20, а Валентина Семеренко узагалі не фінішувала. Головний тренер команди, росіянин Андрєй Прокунін, результатом пасьюту незадоволений, але це не надто критично впливає на загальну оцінку за етап.

«Звісно, я незадоволений результатом гонки, але якщо говорити про етап в цілому, то це тверда четвірка. Але так, ця гонка невдала, дівчата показали не найкращі результати».

У пасьюті чи не найгірший регрес продемонструвала Олена Підгрушна — вона програла 20 місць (з 7-го на 27-е) і показала 46-й результат на дистанції. Сама Підгрушна після гонки в коментарі Sport Arena пояснювала, що погано себе почувала і це стало причиною невдалого результату.

Прокунін заявив, що були певні причини, чому Олена зробила два промахи на останній стрільбі, а також розповів причини сходу Валентини Семеренко.

«Остання стрільба Підгрушної — у Олени були певні причини, чому вона не змогла відстрілятися на нуль. А щодо сходу Валентини Семеренко — у неї досі проблеми зі здоров’ям, її ще не відпустило».

Після етапу в Поклюці жіноча збірна України посідає третє місце в заліку Кубка націй, усе завдяки хорошим результатам в змішаних естафетах та індивідуальній гонці. На наступному етапі, в Гохфільцені, буде дві гонки, які підуть в залік Кубка націй, на них збірна, за словами Прокуніна, і робитиме акцент.

«Замін після етапу не плануємо, програма в Гохфільцені — спринт, пасьют і естафета. Для нас пріоритетним зараз є Кубок націй. Але можливо ще подумаємо, може щось зміниться».

Другий етап Кубка світу з біатлону пройде в австрійському Гохфільцені з четверга по неділю. Якщо замін в українській команді не буде, то в заявку жіночої збірної потраплять: Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина та Юлія Журавок.Ан


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena