Санітра: «Спортсменів на естафету ми обирали з огляду на систему, за якою плануємо працювати в цьому сезоні»

...

Словак розповів про сьогоднішню гонку.

Юрай Санитра, biathlon.com.ua
Юрай Санитра, biathlon.com.ua

Головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра прокоментував вибір спортсменів на сьогоднішню естафету в шведському Естерсунді. За його словами, він шукає оптимальний склад на ЧС в Антхольц-Антерсельві.

«Спортсменів на естафету в Естерсунді ми обирали з огляду на систему, за якою плануємо працювати в цьому сезоні. Хочемо знайти оптимальний склад команди, щоб визначитися із позиціями до чемпіонату світу в Антгольц-Антерсельві», — цитує Санітру UA:БІАТЛОН.

«З огляду на аналізи і висновки лікарів – Антон Дудченко і Тарас Лесюк ще не відновилися після важкого старту на 20 км. Тож ми вирішили, що склад естафети в Естерсунді виглядатиме так. Першим побіжить Артем Тищенко, адже він добре пробіг одиночну змішану естафету і, якщо бігтиме так само, то я не переживаю за результат. Артем Прима буде другим, бо він – досвідчений спортсмен. На третьому етапі бігтиме Руслан Ткаленко, який вже має досвід естафети в Естерсунді. Щодо фінішера Дмитра Підручного – питань не виникало. Прогнозують погоду кращу, аніж була під час індивідуальної гонки. Якщо всі покажуть свій максимум, то буде хороший результат.

На етапі в Гохфільцені ще виступатиме цей склад, але одного з біатлоністів відправлю на Кубок IBU в Ріднау (Італія). Вже після етапу в Австрії, на третій у Франції, я зміню двох спортсменів, якщо вони підтвердять свій рівень результатами в Італії на Кубку IBU. Зараз особливо прискіпливо стежимо за Богданом Цимбалом та Андрієм Доценком».

Гонка відбудеться сьогодні і розпочнеться о 18:30. Біатлоністи побіжать естафету 4х7,4 км. Жіноча естафета відбудеться завтра.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
165
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
417
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?