Санітра: «За результатами чемпіонат світу не вийшов провальним»

...

В останній гонці українці зайняли 20-е і 23-е місця.

Санітра: «За результатами чемпіонат світу не вийшов провальним»

Юрай Санитра. Фото - Дмитрий Евенко

Старший тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра прокоментував результат сьогоднішнього мас-старту та виступи національної команди на чемпіонаті світу в Антхольці.

«По мас-старту скажу, що готувалися серйозно, незважаючи на те, що про участь Артема Прими ми дізналися в останні години перед гонкою. І як показав Підручний на початку гонки, якщо стріляємо нуль, можемо бути в контакті і сподіватися на хороший результат. Але контакт з першою групою ми втратили вже після другого кола, і потім вже дотягнутися до високих позицій було важко. І Підручний, і Прима на цьому чемпіонаті провели по шість стартів, тому, звичайно, вже накопичилася втома».

«Якщо підводити в цілому підсумки чемпіонату, то на такій висоті змагатися непросто. Хоча я б не сказав, що за результатами він зовсім провальний. Тому що при тій конкуренції, яка була, ми намагалися триматися з пелотоном, але часто не виходило впоратися зі стрільбою. Підготовка до чемпіонату була специфічною, тому що проходила на висоті».

«І фізично Прима і Підручний були готові добре. Про молодих Дудченко та Цимбала можу сказати, що вони поки фізично не готові пробігти таку програму в горах. Трохи більшого чекав від Семенова і Ткаленка, тому що вони вже досвідчені біатлоністи, і повинні бути готові підстрахувати наших елітних спортсменів».

«Але не можу не сказати, що чемпіонат світу класний, атмосфера чудова. Спасибі всім уболівальникам, які приїхали — я дуже багатьох бачив на трасі. Спасибі всім, хто переживав за нас вдома, біля екранів телевізорів. І навіть тим, хто критично поставився до наших результатів. Ми розуміємо, що не всі будуть задоволені нашою роботою. Але ми готові йти далі».

Серед чоловіків найкращий результат українців за підсумками мас-старту показав Артем Прима, фінішувавший 20-м. Дмитро Підручний завершив гонку 23-м.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Biathlon.com.ua

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?