Sportarena

Шалений спурт на останньому колі приніс Макарайнен перемогу в пасьюті в Гохфільцені

П'ять біатлоністок фінішували в межах 10 секунд, а Підгрушна зійшла з гонки.

Шалений спурт на останньому колі приніс Макарайнен перемогу в пасьюті в Гохфільцені - Биатлон

Кайса Макарайнен, biathlonworld.com

Доротея Вірер та Кайса Макарайнен, які мали комфортну перевагу після спринту, вирішили не форсувати події на старті пасьюту: вони досить повільно проїхали перше коло, дозволивши конкуренткам відіграти декілька секунд. Середній темп мав допомоги їм чисто пройти стрільбу, але ні — Вірер пішла на два кола штрафу, у Макарайнен — один. Суперниці одразу вискочили за спини.

Після кожної наступної стрільби змінювалися претенденти на перемогу, постійно в інтервалі 10-15 секунди йшло одразу декілька спортсменок. На останню стрільбу лідерками прийшли Пауліна Фіалкова, Анастасія Кузьміна, Доротея та Кайса. Усі вони промахнулися. Натомість полька Моніка Хойніш, яка йшла п’ятою, змогла закрити усі мішені та вийшла лідером. На виході зі стрільбище Моніка вигравала у найближчої конкурентки 11 секунд.

Але втримати перевагу Моніці не вдалося: на середині кола її з’їла Кайса Макарайнен, в підйом позиції польки атакували Фіалкова та Вірер. Хойніш намагалася втриматися за ними, але все, що їй вдалося, захистити четверте місце від Анастасії Кузьміної.

Перемогу в гонці втримала Кайса, яка видала неймовірний спурт на першій половині останнього кола, здобула необхідний гандикап та втримала його. У боротьбі за друге місце Пауліна була швидшою за Доротею, тож італійка фінішувала третьою, але втримала жовту майку лідера.

Єдина українка, Олена Підгрушна, завалилася на третій стрільбі, заробивши три кола штрафу. Після цього вона випала з очкової зони, але проїхала ще одне коло. На останній стрільбі — ще один промах, остаточна втрата шансів боротьби за топ-40, тож Підгрушна зійшла і не доїжджала до фінішу.

Результати гонки

1. Кайса Макарайнен (Фінляндія, 1+0+1+1) 30:53.1
2. Пауліна Фіалкова (Словаччина, 0+0+1+1) +1.5
3. Доротея Вірер (Італія, 2+0+1+1) +2.8
4. Моніка Хойніш (Польща, 0+0+0+0) +8.7
5. Анастасія Кузьміна (Словаччина, 0+1+1+1) +13.3
6. Ліза Вітоцці (Італія, 1+1+1+0) +20.2

Олена Підгрушна (0+1+3+1) — не фінішувала


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena