Тищенко програв на етапі естафети півтори хвилини ходом. Він поступився усім
...

...
Артем Тищенко, facebook.com/pg/kontiolahtibiathlonevents
Це жах.

Артем Тищенко відкривав чоловічу естафету для України. Він цілеспрямовано готувався до старту в командній гонці, пропустивши спринт в Гохфільцені. Останню гонку перед естафетою 24-річний Артем пробіг 6 грудня — 10 днів назад.

З того моменту він готувався до естафети.

Але усе пішло не так. На першому колі Тищенко програв ходом 8 секунд (біг в загальній групі, тримався), а потім «зупинився». Програш ходом на другому колі — 31 секунда. Програш на третьому колі — 58 секунд.

Загальний програш Артема Тищенка за 7,5 кілометрів склав 1 хвилину 34 секунди. Це 24-й результат серед усіх спортсменів.

Тищенко програв понад півхвилини найближчому конкуренту — японцеві Тачізакі, який показав 23-й результат ногами. Виграв Артем лише в корейця Чоря, який програв ходом понад 2 хвилини.

«Зусиллями» Тищенка Україна передала естафету передостанньою — на 24-му місці з відставанням в 1 хвилину 39 секунд.

Після фінішу українець досить довго не міг прийти в себе, доволі довго лежачи на землі.

20 грудня на Sportaena.com дивіться пряму трансляцію чоловічого спринту, яки відбудеться в Новое Место