Україна була близькою до перемоги в одиночному міксті на етапі Кубка IBU, але взяла третє місце

...

Ідеальна стрільба Юлії Журавок та Віталія Труша принесла результат.

Україна була близькою до перемоги в одиночному міксті на етапі Кубка IBU, але взяла третє місце

Юлія Журавок, biathlon.com.ua

Одиночний мікст на другому етапі Кубка IBU по силі учасників цілком нагадував етап Кубка світу. За Німеччину бігли Лаура Дальмайєр (перша гонка сезону) та Роман Реєс, у Франції в складі був Сімон Фуркад, не слабших біатлоністів поставила Норвегія та Росія. Україна не виглядала фаворитом, але склад також був оптимальний: Юлія Журавок (опустилася з першої команди) та Віталій Труш.

Українська команда зробила ставку на перевірений фактор — точність стрільби. На першому етапі Юлія Журавок була єдиною, хто не використав додаткових патронів, завдяки чому вона передала естафету другою, з відставання в півтори секунди від Лаури Дальмйєр.

На другому етапі Віталій Труш та Роман Реєс підпустили до себе росіянина Сергєя Корастильова, а відрив від четвертого місця після половини гонки складав уже 30 секунд. На третьому етапі не відбулося нічого нового: Журавок трохи програвала Дальмайєр та росіянці ногами, але відігравала усе на стрільбі. Передала Юлія естафету першою, вигравши 4 секунди у росіянки та 12 у Лаури.

Сьома стрільба, здавалося б, принесла перемогу Україні: Віталій Труш швидко закрив усі мішені та пішов з відривом в 18 секунд від Романа Реєса, росіянин Корастильов був ще далі. Але на передостанньому колі швидші Реєс та Корастильов майже наздогнали українця, а на стрільбі, по суті, обійшли його. На останнє коли Труш вийшов другим, відстаючи на 3 секунди від Росії та виграючи 4 секунди у Німеччини.

Зробити диво Віталієві на фініші не вдалося: Корастильов та Реєс втекли від нього, Україна задовольнилася третім місцем.

Уркаїна показала найкращу стрільбу в гонці — всього два додаткові патрони. Але суттєве відставання на дистанції не дозволило Журавок та Трушу виграти одиночний мікст. Лаура Дальмайєр в першій гонці після повернення взяла срібло в складі Німеччини.

Результати гонки

1. Росія (0+11) 39:03.2
2. Німеччина (0+10) +2.1
3. Україна (0+2) +15.3
4. Франція (0+15) +49.4
5. Швеція (2+11) +53.5
6. Австрія (0+11) +1:00.0
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?