Sportarena

Україна з найкращою стрільбою фінішувала 7-ю в чоловічій естафеті

Нарешті Україна показала результат в чоловічій естафеті.

Україна з найкращою стрільбою фінішувала 7-ю в чоловічій естафеті - Биатлон

Артем Прима, Getty Images

Україна провела практично ідеальну чоловічу естафету. Уперше в сезоні синьо-жовті біатлоністи не фінішували в другому десятку, а до останнього боролися навіть за квіткову церемонію. Усе завдяки хорошій стрільбі — усього п’ять додаткових патронів, що є найкращим показником в гонці.

На першому етапі Артем Прима, який «завалив» етап в Обергофі, відстрілявся з одним додатковим патроном і завдяки хорошому останньому колу передав естафету лідером. Щоправда, в інтервалі 30 секунд було одразу 11 команд.

На другому етапі Сергій Семенов тримався до останнього: він у хорошому темпі пройшов перші два кола, вийшов на останнє коло третім з відставанням в 11 секунд, але потім не витримав. Програв п’ять позицій, 20 секунд і передав естафету 8.

Артем Тищенко показав чудову точність, також непогано тримався на перших двох колах, але на останньому «просів» ще гірше за Семенова — за останні 2,5 кілометра Тищенко програв 29 секунд. У підсумку, він передав етап теж восьмим з відставанням в хвилину. До призової трійки було уже 40 секунд.

Дмитро Підручний не міг стрибнути вище голови, але не лише втримав своє 8-е місце, але й підняв команду на 7-ю позицію, завдяки чудовому останньому колу. Україна — сьома з найкращою стрільбою в естафеті. Це точно краще, ніж було раніше.

Перемогу в гонці здобула Норвегія, яка виступала основним складом з братами Бйо. Власне, саме Йоханнес приніс перемогу скандинавам, декласувавши суперників швидкістю на дистанції. До останнього з Бйо-молодшим боровся німець Бенедікт Долль, але господарі етапу лише другі. Третє місце в боротьбі французів та австрійців здобули перші.

Результати гонки

1. Норвегія (0+8) 1:09:54.3
2. Німеччина (0+6) +13.5
3. Франція (0+9) +26.2
4. Австрія (0+11) +26.8
5. Росія (1+9) +1:04.8
6. Швеція (0+7) +1:20.8
7. Україна (0+5) +1:36.3


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena