Українка Бєлкіна — третя в спринті на етапі Кубка IBU. Це перший подіум України в сезоні

...
...
Надежда Белкина, biathlon.com.ua

Надії не вистачило сил на останнє коло, аби поборотися за срібло.

Представник України вперше піднявся на подіум в новому біатлонному сезоні. У другій жіночій гонці в рамках Кубка IBU Надії Бєлкіній вдалося заїхати на подіум, завоювавши третє місце.

Бєлкіна показала хорошу швидкострільність, до того ж закрила всі мішені, завдяки чому вийшла на останнє коло з другим результатом. Складний останній кілометр позбавив українки другого місця (вона багато програла і пропустила вперед німкеню Надін Хорхлре0, але все-таки дозволив їй фінішувати на подіумі. Перевага над четвертим місцем склала трохи більше двох секунд.

Абсолютною тріумфаторкою гонки стала шведка Елізабет Хегберг: чиста стрільба, найкраща швидкість на дистанції і відрив в 45 секунд на фініші над найближчою конкуренткою. Хегберг декласувала суперниць.

Знову хороше останнє коло видала Ольга Абрамова, завдяки чому втрималася в топ-20 та посіля 18-е місце (у першій гонці вона була шостою). Одразу під Абрамовою фінішувала Марія Кручова, якій не вистачило сил на останнє коло, аби зачепитися за топ-15.

Яна Бондар багато настріляла, через це опинилася на 41-му місці. У Бондар 10-й результат на дистанції, але одразу п’ять промахів. 40-е місце дісталося ще одній українці, Анні Кривонос, у неї, щоправда, лише один промах. Вікторія Дмитренко в пасьют не кваліфікувалася.