15 августа, 15:22
1750
7
1750

Валентина Семеренко фінішувала 7-ю, інші українки невдало виступили в пасьюті в Нове-Мєсто

...
...
Валя Семеренко, Getty Images

У боротьбі за перемогу Доротея Вірер не дотиснула Марте Олсбю-Розеланд.

Чотири українки фінішували в топ-15 жіночого спринту на етапі в Нове-Мєсто, що гарантувало цікаву гонку переслідування. Але поривчастий вітер, який панував на стадіоні в Чехії, серйозно вплинув на її перебіг.

З українок більш-менш стабільно вдалося відпрацювати Валентині Семеренко: її єдиний промах трапився на першій стрільбі, завдяки чому вона змогла піднятися з 15-го на 7-е підсумкове місце. На останньому колі Валентина могла б поборотися навіть за четверте місце, але швидкості їй не вистачило.

Довгий час трималася в п’ятірці найкращих Віта Семеренко, але на останній стрільбі вона потрапила в порив вітру. Як наслідок, дуже багато часу втрачено і два промахи — підсумкове 31-е місце. Анастасія Меркушина заробила три кола штрафу і фінішувала 22-ю.

Олена Підгрушна провалила стрільбу, заробила сім кіл штрафу на перших трьох вогневих рубежах, а потім знялася. У Юлії Джими досі проблеми зі швидкістю, ще й три промахи на останній стрільбі, що вилилося в 49-е підсумкове місце.

Перемогу в гонці на останньому колі втримала Марте Олсбю-Ройзеланд, яка на 0.2 секунди випередила Доротею Вірер. Італійка намагалася наїхати на фініш, але Марте вдалося оформити золотий дубль. Третьою фінішувала шведка Ганна Еберг.

Кайса Макарайнен, головна суперниця Вірер в боротьбі за перше місце в загальному заліку, піднялася з 58-го на 36-е місце, але набрала всього 4 очки в залік Кубка світу.