Варвинець: «Нарешті мій фізичний стан покращився»

...

Біатлоністка Ірина Варвинець залишилася задоволеню своїм виступом в індивідуальній гонці в Рупольдингу, про що вона розповіла в флеш-інтерв’ю телеканалу UA:Перший.

Ірина Варвинець показала другий найкращий результат в сезоні, Getty Images

Ірина Варвинець усе ніяк не вдавалося показати хорошу роботу на дистанції в цьому сезоні, вона дуже багато програвала ногами, через що навіть за точної стрільби українка була далеко від місць в десятці найкращих. До сьогоднішої індивідуальної гонки в активі Ірини лише два фініші в топ-30 — 28-е місце в індивідуальній гонці в Естерсунді, та 15-е — в пас’юті в Гохфільцені.

Ув індивідуальній гонці в Рупольдингу Варвинець показала другий результат ногами серед українок і 32-й загальний час ногами, їй не вистачило сил лише на фінішне коло, через що вона програла декілька позицій на фініші. У підсумку, Ірина посіла 22-е місце з двома промахами, що стало її другим найкращим результатом у сезоні.

«Скажу чесно, я можу цю гонку навіть з двома прохамами запистаи собі в актив. Нарешті мій фізичний стан покращився. Ходом, в принципі, задоволена», — сказала Варвинець у флеш-інтерв’ю UA:Першому.

«Траса не дуже важка, тому що жостка, трішки льоду є, невелика каша, але вона така — сипуча. Лижі катять нормально».

Завдяки такому результату Ірина Варвинець має шанси потрапити у недільний мас-старт. За підсумками індивідуальної гонки вона є другою запасною за квотою п’яти найкращих спортсменок на етапі. Якщо хтось зніметься, або ж пройде за квотою топ-25 загального заліку — Варвинець стартуватиме в мас-старті.